Jump to content
Dogomania

Rozliczony.....Kwiatki z Lolciowej rabatki ---- czynne do -- 07.05.2021 - godz.20.00


ona03

Recommended Posts

Ja też lubię scewolę i sądzę. Miałam wszystkie 3 kolory, ale najtrwalsza i najdłużej kwitnie według mnie jest fioletowa. Ale scewola potrafi mieć rok, że na początku kwitnie i jest piękna, a potem zaczyna się coś z nią dziać i marnieje. Całe szczęście, że rzadkie takie przypadki :)) 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry kffffiatuszki :)))

ACtC-3ckUYdnxdztTRMNTm7CywIUMCdiq3w-sMzINyixapp5Kcr9i4K7QNnUWGU_cQewv_LOrxnCiCFx62cnOXukXCg8YevBKGW7rAvQmQr1yEUiLme568nEmvccIMxpYfFEPZLcH_P-EiG0zaGrIareQOF0=w835-h626-no?authuser=0

 

 

 

1 godzinę temu, Iv_ napisał:

Ja też lubię scewolę i sądzę. Miałam wszystkie 3 kolory, ale najtrwalsza i najdłużej kwitnie według mnie jest fioletowa. Ale scewola potrafi mieć rok, że na początku kwitnie i jest piękna, a potem zaczyna się coś z nią dziać i marnieje. Całe szczęście, że rzadkie takie przypadki :)) 

Jest cudna,  u mnie wystawa południowo-zachodnia i tylko ona wytrzymuje patelnię  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, maarit napisał:

A u nas tak mokro, że wszystko czeka,  chyba na ryż trzeba się przebranżowić. 

o widzisz, to jest pomysł :) i potem będziemy na bazarkach kupować dla piesów ryż z własnej, podkarpackiej hodowli, nie jakiś tam chiński ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, maarit napisał:

A u nas tak mokro, że wszystko czeka,  chyba na ryż trzeba się przebranżowić. 

To jest pomysł :)

 

2 godziny temu, mari23 napisał:

o widzisz, to jest pomysł :) i potem będziemy na bazarkach kupować dla piesów ryż z własnej, podkarpackiej hodowli, nie jakiś tam chiński ;)

Ale będzie pyszny :)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, maarit napisał:

Tylko sama woda/wilgoć nie wystarczy, potrzebny jest klimat. Tak że ani  warzyw ani ryżu... 😞

nie martw się wkrótce będzie i ryż na nasze klimaty odpowiedni. Z Chin mamy prawie wszystko to i ryż będzie 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Iv_ napisał:

U mnie dziś rano - 2C i prószył śnieg :/

No coś Ty, koniec kwietnia i śnieg, no wiosenka przesadza....

 

 

Paczuchy poleciały, wszystkie do paczkomatów.

Proszę bardzo delikatnie rozwijać każdy  papierek, to karteczki wylecą, jak będziecie się spieszyć, to zaginą w innych papierkach i nie rozpoznacie kto jest kto  :))))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Smyku napisał:

U mnie na wsi o 5,30 było minus 5 a w południe w Poznaniu padał śnieg . 

Smyczku kofffffany, lecisz w środę z bukowa, może być ?

 

 

Zapraszam nadal, dużo kfffffiatuszków zostało :)))

 

Eucomis Van der Merwei

ACtC-3fjBwx8Tq8I_COovmnUhMsd6QXEQrkcQGBda0xSc8ii9TqN9Aa4Hbt84otfh4hJMWNSBeoeQxp1zbxm5RojXBudllc74KUMFYlmbIkl4kWIx9a8PGLBt9qvVu5rsu4Em4BbzUihN38ggyd_gf9fWnRN=w470-h626-no?authuser=0

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Smyku napisał:

Oneczko oczywiście, że może być .

Super :)))

 

 

5 godzin temu, lunarmermaid napisał:

A to moje kwiatuchy od Ona03, część już pięknie kwitła jak ogarniałam grządeczki i poszła do wazonu z forsycją, też od Ona03.

Jeden taki śliczny dwukolorowy się zrobił, reszta normalna...

kwiatyonaa4.jpg

Dwukolorowy wymiata, jest cudny :)))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...