Jump to content
Dogomania

Rozliczony -- Kwiatki domowe i tarasowe na galotki Lolciowe ..........czynne do 05.04.2021 - godz.20.00


ona03

Recommended Posts

36 minut temu, Isiak napisał:

Nie widzę fotek, ale poproszę:

nr 2a - sansevieria cylindryczna - KT - 6 zł
nr 4 - skrzydłokwiat miniaturowy - KT - 8 zł
nr 9b - zielistka z białymi brzegami - KT - 9 zł

oraz roślinki Poker:

bluszczyk (roicissus) za 8 zł
begonia za 13 zł

Dziękuje bardzo Isiaczku, że tak kotka w worku :)))))

 

 

 

 

29 minut temu, Iv_ napisał:

Nr 11 opuncja w opcji KT

 

Haworthia tez była w KT :)

Iv-ciu - pięknie dziękuję :))))

Link to comment
Share on other sites

Są foteczki! Ma mój stres nie ma sposobu. Zrobiłam album na zamówienie, robiłam go na warsztatach albumowych. Wtopiłam w niego masę czasu, nerwów, żeby niczego nie schrzanić, i kasy na materiały. I wyszedł taki "napakowany", że chyba zdjęcia się już do niego nie zmieszczą :( Już teraz go rozpycha, a po wklejeniu zdjęć chyba nic się nie będzie domykać. Jestem zła :( Ciekawe, czy pozostałe warsztatowiczki też mają tak, jak ja, czy może ja coś zrobiłam źle. Zapytam. Tylko co ja teraz dam zamawiającej? :(

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Isiak napisał:

Są foteczki! Ma mój stres nie ma sposobu. Zrobiłam album na zamówienie, robiłam go na warsztatach albumowych. Wtopiłam w niego masę czasu, nerwów, żeby niczego nie schrzanić, i kasy na materiały. I wyszedł taki "napakowany", że chyba zdjęcia się już do niego nie zmieszczą :( Już teraz go rozpycha, a po wklejeniu zdjęć chyba nic się nie będzie domykać. Jestem zła :( Ciekawe, czy pozostałe warsztatowiczki też mają tak, jak ja, czy może ja coś zrobiłam źle. Zapytam. Tylko co ja teraz dam zamawiającej? :(

To problem, tyle pracy włożyłaś..., to chociaż fotkę nam pokaż :)

 

 

 

 

5 minut temu, uxmal napisał:

Tak :) Jesli znajdziesz większą to chętnie. 

Poproszę też nr 18 i 19 .

Jutro polatam po parapetach w poszukiwaniu haworthii :)

Dziękuje pięknie za zakupy :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, uxmal napisał:

Tak :)

Też kiedyś byłam, dopóki nie wbiłam kolca tak, że dwa tygodnie ropiał mi palec :) Nadal je uwielbiam, ale wolę oglądać je u innych :))) No i te opuncje drobnokolczaste (nr 18) są podstępne, bo wyglądają tak milusio, puchato, a ich maciupeńkie glochidy całymi wiekami siedzą w skórze i boli :(

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Isiak napisał:

Są foteczki! Ma mój stres nie ma sposobu. Zrobiłam album na zamówienie, robiłam go na warsztatach albumowych. Wtopiłam w niego masę czasu, nerwów, żeby niczego nie schrzanić, i kasy na materiały. I wyszedł taki "napakowany", że chyba zdjęcia się już do niego nie zmieszczą :( Już teraz go rozpycha, a po wklejeniu zdjęć chyba nic się nie będzie domykać. Jestem zła :( Ciekawe, czy pozostałe warsztatowiczki też mają tak, jak ja, czy może ja coś zrobiłam źle. Zapytam. Tylko co ja teraz dam zamawiającej? :(

A nie da się zamontować go na takich kółkach i stawiać jako ramkę?  Taki otwarty album na półce. 

JUKWoxewxGODBnWvQsnoO2JA_RP-UCKsXNg0oP28mZ9rlY-k1a5L42EGzrJsF4LRa2AojWgFROpglDGxc6hZIy5Iz8SSrM2F7tJqQEooxvucQ11IGF8CdlJgvL-fpZllHxRXRDjkX3tVhbizVke6qj2CHEIoFLuZJIBFXlw

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, uxmal napisał:

A nie da się zamontować go na takich kółkach i stawiać jako ramkę?  Taki otwarty album na półce. 

JUKWoxewxGODBnWvQsnoO2JA_RP-UCKsXNg0oP28mZ9rlY-k1a5L42EGzrJsF4LRa2AojWgFROpglDGxc6hZIy5Iz8SSrM2F7tJqQEooxvucQ11IGF8CdlJgvL-fpZllHxRXRDjkX3tVhbizVke6qj2CHEIoFLuZJIBFXlw

Nie :( Strony wklejone do albumu na hidden hinge, rozbudowane, pełne klapek, i do tego elementy pop-up :( Nie da się tak :(

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, uxmal napisał:

A ten kaktus po prawej stronie dziwnie się u mnie zachowuję. 

Nie lubi suszy,  marszczy się wtedy  i jest klapciaty. Kiedy go podleje to od razu widać że się cieszy. Lubi normalną ziemię. 

. Kaktuski  ---- 5 zł/szt

 

spacer.png

To chyba kaktus bagienny :)

Ten po lewej wygląda jak z Dzikiego Zachodu :)))

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Isiak napisał:

Też kiedyś byłam, dopóki nie wbiłam kolca tak, że dwa tygodnie ropiał mi palec :) Nadal je uwielbiam, ale wolę oglądać je u innych :))) No i te opuncje drobnokolczaste (nr 18) są podstępne, bo wyglądają tak milusio, puchato, a ich maciupeńkie glochidy całymi wiekami siedzą w skórze i boli :(

:) raz mi się wbił jakiś ale go wyjęłam. Lubię patrzeć na kaktusy. Takie są ciepłe z z wyglądu :) Podoba mi się kompozycja kaktusów w jednej donicy. 

Dopiero się uczę jakoś je dobierać. 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, uxmal napisał:

:) raz mi się wbił jakiś ale go wyjęłam. Lubię patrzeć na kaktusy. Takie są ciepłe z z wyglądu :) Podoba mi się kompozycja kaktusów w jednej donicy. 

Dopiero się uczę jakoś je dobierać. 

To foteczki swoich pupilków pokaż :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...