Jump to content
Dogomania

Rozliczony -- Kwiatki domowe i tarasowe na galotki Lolciowe ..........czynne do 05.04.2021 - godz.20.00


ona03

Recommended Posts

Dnia 13.04.2021 o 22:55, mari23 napisał:

a ja potwierdzam, że papiruski już u mnie i lecę do ogródka :)

Jak fajnie, że dotarł :)))

 

 

Dnia 20.04.2021 o 20:14, mari23 napisał:

reszta roślinek dotarła dzisiaj, potwierdzam oficjalnie :)

Dziękuję za potwierdzenie :)))

 

 

 

Dnia 20.04.2021 o 20:58, uxmal napisał:

Roślinki już u mnie Jeden z kaktusików ma tak milutkie igły, że chce się go głaskać 🙂

Dziękę uxmalku,  lepiej go nie głaszcz, nie będzie taki milutki :)))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2021 o 20:58, uxmal napisał:

Roślinki już u mnie Jeden z kaktusików ma tak milutkie igły, że chce się go głaskać 🙂

 

Dnia 23.04.2021 o 22:30, ona03 napisał:

Dziękę uxmalku,  lepiej go nie głaszcz, nie będzie taki milutki :)))

Czyżby opuncja z maleńkimi glochidami?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, uxmal napisał:

O ten. Milusi jest.

iNZd0uSJcMuefUd9Iahn2Rw2nDpjCeh5DRxj9H9m

Tak, jak myslałam, opuncja :))) Uważaj na nią. Też wydawała mi się milutka, a jej kolce takie aksamitne. Złudne wrażenie - kolce to miniaturowe glochidy, które bardzo łatwo się odłamują i wbijają w skórę, przez zakrzywione do tyłu haczyki trudno je usunąć. Są prawie niewidoczne, nic na palcu nie widać, a boli przy najmniejszym dotyku.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Glochidy

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Isiak napisał:

Tak, jak myslałam, opuncja :))) Uważaj na nią. Też wydawała mi się milutka, a jej kolce takie aksamitne. Złudne wrażenie - kolce to miniaturowe glochidy, które bardzo łatwo się odłamują i wbijają w skórę, przez zakrzywione do tyłu haczyki trudno je usunąć. Są prawie niewidoczne, nic na palcu nie widać, a boli przy najmniejszym dotyku.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Glochidy

Oki, będę uważać.

Dobrze że po policzku sobie nie pojechałam. :) przeszła mi taka myśl pezez głowę :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Oki, będę uważać.

Dobrze że po policzku sobie nie pojechałam. :) przeszła mi taka myśl pezez głowę :D

No, pomysłowa jesteś :))

 

 

 

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Tak, jak myslałam, opuncja :))) Uważaj na nią. Też wydawała mi się milutka, a jej kolce takie aksamitne. Złudne wrażenie - kolce to miniaturowe glochidy, które bardzo łatwo się odłamują i wbijają w skórę, przez zakrzywione do tyłu haczyki trudno je usunąć. Są prawie niewidoczne, nic na palcu nie widać, a boli przy najmniejszym dotyku.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Glochidy

 

Dobrze, że ostrzegasz :)

A ja wczoraj popatrzałam na półkę z pustą podstawką i myślę sobie, co ja zrobiłam z tym kwiatkiem.

A to Twoja zielistka tam stała :)))))

Link to comment
Share on other sites

  • ona03 changed the title to Rozliczony -- Kwiatki domowe i tarasowe na galotki Lolciowe ..........czynne do 05.04.2021 - godz.20.00

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...