Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY Rozliczam. Bazarek z różnościami dla czterech śleputków, którzy zbierają kase na przeżycie. Do 31.03. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Ależ tu gwar  :) Super  :)

Bardzo serdecznie witam i ogromnie dziękuję za obecność na bazarku. Ja dzisiaj miałam bardzo pracowity dzień.   Niestety, Koki-99 nie odsypiałam wczorajszego, a właściwie już dzisiejszego,  dyżuru

  

9 godzin temu, Koki-99 napisał:

Elik miała nocny dyżur i teraz odsypia :) Miłego dnia :)

Wstałam o 6:00 i po śniadaniu i pakowaniu wzięliśmy kurs na działkę. Dzisiaj byliśmy umówieni z resztą sąsiadów na otwarcie sezonu, czyli otwarcie wody  :) Mamy jeden wspólny zawór i wspólnie ustalamy kiedy otwieramy i kiedy go zamykamy na zimę. Zazwyczaj otwieramy w ostatnią sobotę marca, a zamykamy w ostatnią sobotę października. Święta Wielkanocne i  1 Listopada ewentualnie korygują te terminy.
Chociaż miniona zima nie była jakoś wyjątkowo mroźna, to sarenki, jak nigdy dotąd, obgryzły nam tuje. Cała zieleń, która wystawała poza siatkę, zniknęła, a w zamian za nią, pojawiły się pod ogrodzeniem brązowe kulki w dużej ilości  :)
Dzisiaj był piękny, słoneczny dzień i udało się nam sporo zdziałać. Odsłoniliśmy wszystkie róże i inne wieloletnie roślinki, posprzątałam co nieco na tarasie, gdzie niestety znowu były ślady kocich polowań  :(

Niestety popołudniu zaczęło się chmurzyć i znacznie się ochłodziło. Zwinęliśmy maneli i wróciliśmy do Krakowa. Na chwilę przed zjazdem z autostrady pojawił się deszczyk, na szczęście w Krakowie  nie padało.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Wstałam o 6:00 i po śniadaniu i pakowaniu wzięliśmy kurs na działkę. Dzisiaj byliśmy umówieni z resztą sąsiadów na otwarcie sezonu, czyli otwarcie wody  🙂

U nas też już sezon otwarty 🙂 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Biedna Gajunia  😞 Daleko macie na działkę?  

Gajulka to chorowity stworek i nie jest już najmłodsza. Przynajmniej raz w miesiącu trafiają nam się wizyty w serwisie 😕 Na działkę jedziemy tak około 2 godziny. Ale warto 🙂 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ellig napisał:

Dzień dobry i zapraszam.

Dzień dobry i słoneczny, choć wietrzny  :)

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

:) Dzień dobry.

Dobry  :)

2 godziny temu, Kamila Proc napisał:

doberek

Ano  :)

1 godzinę temu, Koki-99 napisał:

Witamy w ten słoneczny dzień :)

I oby następne też były takie  :)

1 godzinę temu, Kamila Proc napisał:

ktora jest godzina? co sie dzieje?

A co, jeszcze śpisz  :)

55 minut temu, Tyśka) napisał:

Pamiętasz o zmianie czasu? :) 

Mi przypomniał mój telefon  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...