Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY Rozliczam. Bazarek z różnościami dla czterech śleputków, którzy zbierają kase na przeżycie. Do 31.03. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Pochwale się, udało się dzisiaj przeprowadzić. Ufff, było gorąco:))

To teraz już z górki :)

44 minuty temu, elik napisał:

Wszystko, do ostatniego mebelka?

Pewnie mebelki będą powoli przybywać. 

41 minut temu, Tyśka) napisał:

Nie mam mebelków :) Tylko fotel kręcony do biurka. I tyle :) 

A jakiś stolik? Żeby herbatę wypić?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ellig napisał:

Dzień dobry i zapraszam!

 

7 minut temu, Radek napisał:

Słońce już wysoko, więc wypada przypomnieć o bazarku.

Witam serdecznie wczesnoporanne Ptaszki i bardzo dziękuję za otwarcie bazaru 

820382345_dlaWaslove.jpg.8adc98cbb7064bb9fbb8b53e26500abf.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

No to co przeprowadzaliście?  :)

Okazało się, że dobytek mamy niezły :p Dużo rzeczy kuchennych: garnki, noże, tacki, patelnie, dużo przypraw w dużych workach itp., cały stos książek, notatek, zeszytów, teczek, ubrania, oczyszczacz, drukarka itp :) Niby nic takiego, same drobiazgi, ale wyszły z tego zapakowane 3 samochody.

9 godzin temu, Radek napisał:

To teraz już z górki :)

Pewnie mebelki będą powoli przybywać. 

A jakiś stolik? Żeby herbatę wypić?

Na razie za stół robią nam podkłady pod panele oraz panele - będziemy je kłaść dopiero po świętach. Potem przyjedzie do nas kuchnia, składamy ją i powolutku... :)))

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tyśka) napisał:

Okazało się, że dobytek mamy niezły :p Dużo rzeczy kuchennych: garnki, noże, tacki, patelnie, dużo przypraw w dużych workach itp., cały stos książek, notatek, zeszytów, teczek, ubrania, oczyszczacz, drukarka itp :) Niby nic takiego, same drobiazgi, ale wyszły z tego zapakowane 3 samochody.

Bo to tak zawsze jest, że tych drobiazgów jest najwięcej. Ale przy okazji przeprowadzek, remontów itp część tych drobiazgów ląduje na śmietniku  :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Bo to tak zawsze jest, że tych drobiazgów jest najwięcej. Ale przy okazji przeprowadzek, remontów itp część tych drobiazgów ląduje na śmietniku  :)

I zawsze to towarzyszące pytanie: "kiedy tak zachomikowaliśmy tyle przedmiotów? przecież jesteśmy minimalistami" :D Staramy się nie wyrzucać, a raczej rozdzielać. Jak nie na bazarek, dla bezdomnych albo dla biednych to ogłaszamy na lokalnej grupie na FB, "Uwaga, śmieciarka jedzie!". Można tam wystawiać niepotrzebne rzeczy za darmo. Chyba, że coś nie nadaje się do użytku to wtedy ląduje w koszu.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Tyśka) napisał:

Na razie za stół robią nam podkłady pod panele oraz panele - będziemy je kłaść dopiero po świętach. Potem przyjedzie do nas kuchnia, składamy ją i powolutku... :)))

Czyli pełna prowizorka  :)  Ale najważniejsze, że są perspektywy. To fajny czas, kiedy jeszcze nie ma nic pewnego i człowiek projektuje,  modeluje w głowie różne rozwiązania i ustawienia. Przyjemnych rozważań życzę  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tyśka) napisał:

:D usiadłam w domu (!) na fotelu kręconym, (jedynym meblu, który mamy), patrzyłam na pole (widok z ogrodka), słuchałam śpiewu ptaków i od razu zmęczenie gdzieś zniknęło:)))

Też mam pole za ogródkiem. Jak się wprowadzaliśmy trzy lata temu to była na nim wysoka kukurydza i dopiero jak ją ścięli, to zobaczyłam, że dalej są jeszcze domy ;) Na wsi jest fajnie :) Tu dopiero na żywo zobaczyłam sowy czy jeże dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, elik napisał:

Czyli pełna prowizorka  :)  Ale najważniejsze, że są perspektywy. To fajny czas, kiedy jeszcze nie ma nic pewnego i człowiek projektuje,  modeluje w głowie różne rozwiązania i ustawienia. Przyjemnych rozważań życzę  :)

Dokładnie tak, pełna prowizorka :)
Dziękuję. Perspektywa faktycznie rewelacyjna, wszystko robimy wg własnego zamysłu i możliwości. 

5 minut temu, Koki-99 napisał:

Też mam pole za ogródkiem. Jak się wprowadzaliśmy trzy lata temu to była na nim wysoka kukurydza i dopiero jak ją ścięli, to zobaczyłam, że dalej są jeszcze domy ;) Na wsi jest fajnie :) Tu dopiero na żywo zobaczyłam sowy czy jeże dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Mieszkania na wsi zazdroszczę. My niby mieszkamy w tym samym mieście co przez ostatni rok, ale to jeszcze obrzeża, więc i po sąsiedzku są dwa pola. Oby jak najdłużej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Koki-99 napisał:

Widzę, że wysyłka inpostem jest popularna, więc tylko przypomnę, że od 1 kwietnia rosną ceny. Gab. A i B o 1 zł, a gab. C o 0,50 zł.

Piszesz o opłatach za przesyłki InPost?

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyśka) napisał:

Na razie za stół robią nam podkłady pod panele oraz panele

My jedliśmy przez jakiś czas na kartonach, w których były nierozpakowane jeszcze rzeczy :)

6 godzin temu, elik napisał:

 Ale przy okazji przeprowadzek, remontów itp część tych drobiazgów ląduje na śmietniku  :)

Czasem bywa tego całkiem sporo.

6 godzin temu, elik napisał:

Czyli pełna prowizorka  :)  Ale najważniejsze, że są perspektywy. To fajny czas, kiedy jeszcze nie ma nic pewnego i człowiek projektuje,  modeluje w głowie różne rozwiązania i ustawienia. Przyjemnych rozważań życzę  :)

Bardzo miło się później wspomina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...