Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY Rozliczam. Bazarek z różnościami dla czterech śleputków, którzy zbierają kase na przeżycie. Do 31.03. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Dnia 20.03.2021 o 22:45, elik napisał:

Wielkość kryształków trudno mi określić, ale  wydaje mi się, że można by je porównać do średniej wielkości winogrona. Są koloru niebieskiego ciemniejsze i jaśniejsze, fioletowe, różowawe i zupełnie bez koloru, jak szklane.

Dobra, biorę :)

Poproszę wszystkie za cw

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyśka) napisał:

A pomyśleć że moje fanty leżały nieruszane... odłożone na "może kiedyś się przyda/może kiedyś użyję" :)

To są te przydasie  :)  Ja też mam takich przydasiów trochu, ale z innej branży - technicznej  :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, guccio napisał:

U mnie przydasiow też trochę jest.

Nie sądzę, żeby u kogoś nie było  :) Tak na wszelki wypadek zostawiamy wiele różnych rzeczy, z którymi co jakiś czas się rozstajemy, żeby przygarnąć nowe  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, elik napisał:

 

Wierz mi, że na prawdę jest mi przykro, bo masz pecha.  Znowu ktoś był szybszy. Jo37 dwie godziny przed Tobą licytowała ten fant za 35,00 zł.
Pewnie nie była jeszcze zanotowana licytacja Jo37 gdy zaglądnęłaś na bazarek, ale nie jestem w stanie być na dogo cały czas. Jestem najczęściej jak mogę i wtedy notuję licytację.  Ale nie zniechęcaj się, bazarek jeszcze trwa.

Coś mam pecha :) Faktycznie patrzyłam na licytację przy fancie- na razie odpuszczam, zobaczę jak się sytuacja rozwinie.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Yoana napisał:

Coś mam pecha :) Faktycznie patrzyłam na licytację przy fancie- na razie odpuszczam, zobaczę jak się sytuacja rozwinie.

No niestety nie da się być na wątku cały czas i na bieżąco zapisywać kolejne licytacje. Pomiędzy jedną a drugą obecnością na bazarku, zgłaszane są nowe licytacje, które są notowane dopiero przy następnym wejściu na bazarek. Jak biorę udział w bazarku jako licytująca, czytam posty od mojej poprzedniej obecności i ewentualnie koryguję w myślach zapisy przy fantach, oczywiście tylko tych, którymi jestem zainteresowana. Zabiera to trochu czasu, ale przynajmniej wiem ile muszę zaproponować, żeby przebić poprzednią propozycję.

Dziękuję i życzę powodzenia  :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

No niestety nie da się być na wątku cały czas i na bieżąco zapisywać kolejne licytacje. Pomiędzy jedną a drugą obecnością na bazarku, zgłaszane są nowe licytacje, które są notowane dopiero przy następnym wejściu na bazarek. Jak biorę udział w bazarku jako licytująca, czytam posty od mojej poprzedniej obecności i ewentualnie koryguję w myślach zapisy przy fantach, oczywiście tylko tych, którymi jestem zainteresowana. Zabiera to trochu czasu, ale przynajmniej wiem ile muszę zaproponować, żeby przebić poprzednią propozycję.

Dziękuję i życzę powodzenia  :)

To jest oczywiste, że nie da się być cały czas na bazarku jak i to, że  przy dużym ruchu na bazarku i dużym obciążeniu pracą zawodową szkoda mi czasu na czytanie wszystkich postów z licytacjami. Wolę coś w tym czasie zarobić dla psiaków:) Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Yoana napisał:

przy dużym ruchu na bazarku i dużym obciążeniu pracą zawodową szkoda mi czasu na czytanie wszystkich postów z licytacjami. Wolę coś w tym czasie zarobić dla psiaków:) Pozdrawiam.

Masz rację  :)  Także pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...