Jump to content
Dogomania

Rozliczony Dziekujemy Stokroc ! Sercem Na Pomoc Tani Z Modlitwa O Kazdy Dzien.Torebunie na smaczki ,,TO,, S Kinga i pluszaczki 20.03


Nadziejka

Recommended Posts

10 minut temu, Radek napisał:

Nie wiem, czy dam radę zajrzeć przed 20, więc już teraz poproszę o cegiełkę za 50 złotych. Taniu, trzymaj się.
Nadziejko, konto to samo co zawsze?

                              

          900+ Tatty Teddy ideas | tatty teddy, teddy, blue nose friends                                                Dziekujemy Calem Serduchem Stokroc Klaniam Wujenku
  Wujeneczku Serce Wielkie Dziekujemy
Cudna wielka Cegielenka
       Slij prosze Cegielenke na konto Agnieszki Taniusiowej zaraz posle num 

         

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Rozliczam Dziekuje! Sercem Na Pomoc Tani Z Modlitwa O Kazdy Dzien.Przybadz Dobraduszko.Torebunie na smaczki ,,TO,, S Kinga i pluszaczki na podusiach 20.03

 Nadziejka poprosiła mnie o parę slów o  wystawieniu zbiórki na Zrzutce lub Pomagam, tylko  ja nigdy tam nie wystawiałam zbiórek, wiem natomiast, że mogą tam prosić o pomoc na różne cele osoby prywatne, trzeba chyba mieć chyba konto na FB...

Na pewno wszystko jest jasno wytłumaczone.

Na Ratujemy Zwierzaki zbiórki  o pomoc dla zwierzaków mogą chyba prosić tylko organizacje...

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tola napisał:

 Nadziejka poprosiła mnie o parę slów o  wystawieniu zbiórki na Zrzutce lub Pomagam, tylko  ja nigdy tam nie wystawiałam zbiórek, wiem natomiast, że mogą tam prosić o pomoc na różne osoby prywatne, trzeba chyba mieć chyba konto na FB...

Na pewno wszystko jest jasno wytłumaczone.

Na Ratujemy Zwierzaki zbiórki  o pomoc dla zwierzaków mogą chyba prosić tylko organizacje...

 

5 minut temu, Tola napisał:
                   Dziekujemy  serdecznie
podeslalam juz dzisiaj Agnieszce Taniusiowej
                   Agniesia ma konto na fb 
Bedzie probowala wyczarowac na zrzutce  albo Ratujemy ..
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

                                  Pozdrawiamy Ogromnie Dziekujemy Dobreduszki
                  Rozliczonko na konto Agnieszki
 
           Anula 32 zl za ksiazka na konto Agi
           Anula 12 zl za mydelka na konto Agi
 
 
Sara2011  Cegielka Zycia 10 zl  dziekujemy stokroc pieniazki slemy na konto Agnieszki
 
 
beataczl Cegielka Zycia 20 zl dziekujemy cudnie piekniazki slemy na konto Agnieszki
 
 
Ciocia Nesiowata Cegielka Zycia  10 zl dziekuje stokroc  slemy na konto Agnieszki
 
Wujenek Radek Cegielka Zycia 50 zl  dziekujemy stokroc  slemy na konto Agnieszki
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Rozliczam Dziekuje! Sercem Na Pomoc Tani Z Modlitwa O Kazdy Dzien.Torebunie na smaczki ,,TO,, S Kinga i pluszaczki na podusiach 20.03
Dnia 15.03.2021 o 22:18, agnieszkal2 napisał:

 

Do usunięcia - Page 8 - Zakończone - Dogomania

              Pozdrawiamy z calego serducha Agnieszko
Jak dasz rade to prosze wpisz tutaj
           potwierdz wplaty z bazareczku i juz bedzie rozliczony 
     razem chyba 134 zl
 
  Anula 32 zl za ksiazka na konto Agi
  Anula 12 zl za mydelka na konto Agi
 
 
Sara2011  Cegielka Zycia 10 zl  dziekujemy stokroc pieniazki slemy na konto Agi
 
 
beataczl Cegielka Zycia 20 zl dziekujemy cudnie piekniazki slemy na konto Agi
 
 
Ciocia Nesiowata Cegielka Zycia  10 zl dziekuje stokroc  slemy na konto Agi
 
Wujenek Radek Cegielka Zycia 50 zl  dziekujemy stokroc  slemy na konto Agi
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Rozliczony tylko Agniesia potwierdzi Dziekuje! Sercem Na Pomoc Tani Z Modlitwa O Kazdy Dzien.Torebunie na smaczki ,,TO,, S Kinga i pluszaczki na podusiach 20.03

Kochani!  Przepraszam, ze nie pisałam wczoraj, pół dnia spedzilysmy w klinice na kontroli. Była robiona morfologia i biochemia krwi. Wyniki ,dzięki Bogu, są lepsze!!! Tania przyszla o własnych siłach! Krew bylo ciężko pobrać, bo Taniula miala bardzo pokłute lapki z poprzednich tygodni,  ale w końcu się udało. Kontynuujemy leczenie Palladią,  tylko mniejszymi dawkami. Antybiotyk odstawiony. Bardzo Wam dziękujemy za pomoc, bo kazda wizyta i lekarstwa są bardzo drogie..Wczoraj np. poszło 280...

 

A teraz rozliczenie.Potwierdzam przelewy,  które przyszły dla Taniuli z bazarku:

Nadziejka 32 zł

Anula 15 zł

Anna Gr 50 zł

Sara2011 10 zł

Beatacz 20 zł

Nadziejka 10 zł

Radek 50 zl

 Baaaardzo Wam dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestescie Bardzo Kochani!!!!!!!!!!!

Pozdrawiamy ,Tania i Agnieszka 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agnieszkal2 napisał:

Kochani!  Przepraszam, ze nie pisałam wczoraj, pół dnia spedzilysmy w klinice na kontroli. Była robiona morfologia i biochemia krwi. Wyniki ,dzięki Bogu, są lepsze!!! Tania przyszla o własnych siłach! Krew bylo ciężko pobrać, bo Taniula miala bardzo pokłute lapki z poprzednich tygodni,  ale w końcu się udało. Kontynuujemy leczenie Palladią,  tylko mniejszymi dawkami. Antybiotyk odstawiony. Bardzo Wam dziękujemy za pomoc, bo kazda wizyta i lekarstwa są bardzo drogie..Wczoraj np. poszło 280...

 

A teraz rozliczenie.Potwierdzam przelewy,  które przyszły dla Taniuli z bazarku:

Nadziejka 32 zł

Anula 15 zł

Anna Gr 50 zł

Sara2011 10 zł

Beatacz 20 zł

Nadziejka 10 zł

Radek 50 zl

 Baaaardzo Wam dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestescie Bardzo Kochani!!!!!!!!!!!

Pozdrawiamy ,Tania i Agnieszka 

 
  Agnieszko te 2 wplaty pisallam w tytule ze
             od Anula 32 zl
            od Nesiowata 10 zl 
 nie sa odemnie 
 
 
  Anula 32 zl za ksiazka na konto Agi
  Anula 15 zl za mydelka na konto Agi
 
Sara2011  Cegielka Zycia 10 zl  dziekujemy stokroc pieniazki slemy na konto Agi
 
beataczl Cegielka Zycia 20 zl dziekujemy cudnie piekniazki slemy na konto Agi
 
Ciocia Nesiowata Cegielka Zycia  10 zl dziekuje stokroc  slemy na konto Agi
 
Wujenek Radek Cegielka Zycia 50 zl  dziekujemy stokroc  slemy na konto Agi
 
                Dziekujemy Cudnie Dobreduszki
 
Anna Gr nie byla tutaj na bazarku , moze byla czytala na wateczku i poslala Taniuli Sercem calem
 
             Agnieszko modlimy  pozdrawiamy ogromnie
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Rozliczony Dziekujemy Stokroc ! Sercem Na Pomoc Tani Z Modlitwa O Kazdy Dzien.Torebunie na smaczki ,,TO,, S Kinga i pluszaczki 20.03

Tak,tak, wszystko się zgadza, bardzo Wam dziękuję!!! Leczenie Tani jest bardzo drogie, kolejna seria z Palladią w roli głównej przed nami, ale przecież to moja Najukochańsza Córka!!!

Wyniki i fotki z wczoraj..popatrzcie na jej ogonek...machala nim wczoraj kilka razy...Na spacerku i kiedy witala się z innymi pieskami...

20210325_202449.jpg

20210325_202349.jpg

20210324_132607.jpg

20210324_131801.jpg

20210324_114016.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agnieszkal2 napisał:

Tak,tak, wszystko się zgadza, bardzo Wam dziękuję!!! Leczenie Tani jest bardzo drogie, kolejna seria z Palladią w roli głównej przed nami, ale przecież to moja Najukochańsza Córka!!!

Wyniki i fotki z wczoraj..popatrzcie na jej ogonek...machala nim wczoraj kilka razy...Na spacerku i kiedy witala się z innymi pieskami...

20210325_202449.jpg

20210325_202349.jpg

20210324_132607.jpg

20210324_131801.jpg

20210324_114016.jpg

                     Koniczyna rysunek fotografie, zdjęcia stockowe, Koniczyna rysunek obrazy  royalty-free

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agnieszkal2 napisał:

popatrzcie na jej ogonek...machala nim wczoraj kilka razy...Na spacerku i kiedy witala się z innymi pieskami...

Pani Agnieszko, przesyłam dobre myśli i z całego serca zaciskam kciuki za Tanię. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 26.03.2021 o 06:27, Radek napisał:

Pani Agnieszko, przesyłam dobre myśli i z całego serca zaciskam kciuki za Tanię. 

 

Dnia 20.03.2021 o 22:50, Tola napisał:

 

Dnia 25.03.2021 o 20:53, agnieszkal2 napisał:

Tak wczoraj Tania zbiegała po schodach... (Mieszkamy na ósmym!)

 
 

900+ Tatty Teddy ideas | tatty teddy, teddy, blue nose friends                               

Zapraszam na zaczarowany malenki kramik dla bardzo chorusianej Taniusi i dla Szczebrzeszyniaczkow

Obiecalam kolejny Taniusi , ale dolaczylam tez watus Szczebrzeszunkow

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Dnia 10.03.2021 o 11:36, Anula napisał:

Poproszę wszystkie mydełka.

Ciociu dzis posylam wielka paczusze z kilku bazarkow   potem podam num ekonomiczna 
                           Pozdrawiam dziekuje pieknie
 
podaje num paczki 00 3 5900773 3 47994495 8
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...