Jump to content
Dogomania

Rozliczony Dziekujemy Stokroc ! Sercem Na Pomoc Tani Z Modlitwa O Kazdy Dzien.Torebunie na smaczki ,,TO,, S Kinga i pluszaczki 20.03


Nadziejka

Recommended Posts

  • Nadziejka changed the title to Za 2 dni konczymy ,,TO,, S Kinga i pluszaczki na podusiach Calem Sercem Na Pomoc Tani Z Modlitwa O Kazdy Dzien do 20.03

My też nie śpimy...tzn.ja nie, bo Tania usnęła... od wczoraj ma słabsze tylne łapki,  bo 3 razy nie udało jej sie wskoczyć na łóżko... ale dzielnie chodzi za mną wszędzie, staram się jak najmniej przemieszczać...przypomniałam sobie, że mam takie dwie torebeczka na smaczki ( nowe )..może komuś się spodobają...

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, agnieszkal2 napisał:

My też nie śpimy...tzn.ja nie, bo Tania usnęła... od wczoraj ma słabsze tylne łapki,  bo 3 razy nie udało jej sie wskoczyć na łóżko... ale dzielnie chodzi za mną wszędzie, staram się jak najmniej przemieszczać...przypomniałam sobie, że mam takie dwie torebeczka na smaczki ( nowe )..może komuś się spodobają...

 
 Agnieszku a o ksiazke nikt nie pytal ? nie widze calosci jakby bazareczku na fb
 Moze ktos zainteresuje jeszcze ,wstaw ksiege serduszko
                  A podkladeczki Maminkowe przecudne 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Calem Sercem Na Pomoc Tani Z Modlitwa O Kazdy Dzien.Przybadz Dobraduszko.Torebunie na smaczki ,,TO,, S Kinga i pluszaczki na podusiach 20.03
22 minuty temu, Nadziejka napisał:
 
 Agnieszku a o ksiazke nikt nie pytal ? nie widze calosci jakby bazareczku na fb
 Moze ktos zainteresuje jeszcze ,wstaw ksiege serduszko
                  A podkladeczki Maminkowe przecudne 

Mama gotowa jest zrobic na szydełku takich więcej:)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, agnieszkal2 napisał:

My też nie śpimy...tzn.ja nie, bo Tania usnęła... od wczoraj ma słabsze tylne łapki,  bo 3 razy nie udało jej sie wskoczyć na łóżko... ale dzielnie chodzi za mną wszędzie, staram się jak najmniej przemieszczać...

Trzymajcie się. Głaski dla Tani. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2021 o 23:22, agnieszkal2 napisał:

Tak wyglądają...

20210318_232017.jpg

 

 

Agnieszko z calego serducha nasza Elligowa ciocia podeslala linka 
tam wszystko opisane jak to zrobic

... jak załozyć zrzutkę znajdziesz na stronie, wszystko jest krok po kroku opisane.
https://zrzutka.pl/jak-to-dziala/
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...