Jump to content
Dogomania

Pomóż nam zaprojektować najlePSI sklep internetowy! | rekrutacja do wynagradzanego badania jakościowego


SaskiaM

Recommended Posts

Dzień dobry,

jestem badaczką w Kolektywie Badawczym. Aktualnie nasz zespół pomaga producentowi nowatorskiej karmy dla psów zaprojektować sklep internetowy (niestety na tym etapie nie mogę podać nazwy, ale słowem psiarza ręczę, że ma ona naprawdę dobry skład). Chcemy, by użytkownicy korzystali z niego bez problemów i znaleźli w nim wszystkie potrzebne informacje. Dlatego chcemy poznać Wasze opinie i doświadczenia związane z kupowaniem karmy przez internet. 

Zapraszamy do udziału w badaniu, będzie to godzinna rozmowa online (konieczny będzie komputer z kamerą). Udział w badaniu jest wynagradzany (100 zł netto). 

Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej. Na podstawie jej wyników zaprosimy do udziału w badaniu osoby, które spełniają założenia badawcze. Link do ankiety http://bit.ly/38a5KBg 

Z góry dziękujemy za pomoc!

 

spacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ale się porobiło.. Kiedyś za badanie jakościowe dostawało się gratisik :) A tak poważnie. Na dogo ludzie mają zazwyczaj więcej psów niż 1. Ciężko wypełnić taką ankietę. 

Poza tym fajnie że są 3 pola do wyboru co do płci. 

PS. Ostatnio na formularzu widziałam 6 rodzajów płci. 

Link to comment
Share on other sites

@uxmal rzeczywiście z jakiegoś powodu uciekło mi, że ludzie mają zwykle więcej niż jednego psa – to pewnie z podświadomej zazdrości, bo sama chciałabym mieć drugiego ;) Spróbuję zmodyfikować ankietę, ew. myślę że można (o zgrozo) wybrać jednego z współegzystujących czworonożnych i na podstawie jego preferencji ją wypełnić – tutaj w sumie do badania kluczowy będzie odbiór sklepu internetowego, informacja jak się z niego korzysta itp. Bardzo zależy nam żeby dostosować go pod psiarzy, bo jak inaczej uzasadnić sens jego istnienia? ;) 

Dzięki!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...