Jump to content
Dogomania

Poszukuje mini suczki


dziadziowa

Recommended Posts

Witajcie

Po śmierci ukochanej Hopi szykuję się powoli do przygarnięcia kolejnej psiny. Gabarytu do 6 kg (mieszkam na 3 pietrze bez windy i muszę mieć siłę żeby w razie wu- jak w ostatnich dniach Hopi- móc wnieść psiaka po schodach). Najlepiej suczka ale nie jest to obligatoryjne. Może być pies starszy, chory- nie będzie to powód odrzucenia. O mnie? Mam 4 zdrowe koty, pracuje w domu i pies zostaje w domu sam jak jestem na siłowni, zakupach i to tyle. Raczej wolałabym psa wyrośniętego z wieku nadmiernej aktywności a wielbiciela Netflix and chill. Choć będzie ze mna jeździł na spływy, chodził do restauracji, na grille, do znajomych. Szukam psa towarzysza który wypije ze mna kawę nad rzeką i pobuszuje w trawie, może porzucamy piłkę ale najaktywniejsza  na świecie nie jestem. Lubie psie przytulasy i całusy, nie denerwują mnie kupy na podłodze ani pogryzione meble (koty załatwiły już i tak większość). Po tego w którym się zakocham dojadę wszędzie gdzie dojeżdża PKP. Pomożecie? Mimo ze czuje się jak bym zdradzała Hopi to życie bez psa jest beznadziejne. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, dziadziowa napisał:

Tak jak napisałam- do 6 kg a lokalizacja nieważna byle dojeżdżała komunikacja publiczna (nie mam samochodu). Podjadę wszędzie.

W Fundacji JUDYTA było ostatnio parę małych suniek - może zapytaj tam? :) Mają siedzibę w Sochaczewie (i Płońsku).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gdybys nie znalazła wcześniej suczki,a byłabyś gotowa pokryć koszt wykonania sterylizacji ( dziś to ok. 450 zł), to za 2 mies. bedzie do adopcji 4 letnia sunia w typie maltańczyka. Akurat teraz ma cieczkę, więc nie da się tego ogarnąć wczesniej. Z tym, że sunia do adopcji bedzie z umową adopcyjną i wizytą PA.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...