Jump to content
Dogomania

Smutek po wzięciu psa


Kinkaz

Recommended Posts

Witajcie, proszę o poradę, bo nie mogę sobie poradzić z uczuciami jakie mi towarzyszą. Od tygodnia mam pieska. Syn bardzo na niego nalegał, prosił od 2 lat, w końcu zgodziliśmy się z mężem. Dużo czytaliśmy, przygotowywalismy się na tę chwilę, ale od kiedy jest nie mogę dać sobie rady z towarzyszącym mi uczuciem straty dotychczasowego swobodnego życia. Piesek jest spokojny i fajny, ale cały czas chodzi za mną, nie mogę nawet chwilę odetchnąć. Wzięłam urlop, żeby zająć się nim w pierwszych dniach życia w naszym domu i ciągle mam wyrzut, że za mało się nim zajmuję. Chodzę na dwór co godzinę, glaskam, rzucam zabawki, ale nie przynosi mi to jakiejś wielkiej radości, ot fajny piesek, słodki i tyle. Ciągle myślę, że stracilam swoje dotychczasowe, ułożone pod siebie życie. Czy ktoś też tak miał? Czy to z czasem mija? 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Kinkaz napisał:

Czy to z czasem mija? 

Mija.Zdecydowanie.Psina potrafi wyjednać sobie miłość.W miarę jak będzie rósł,będzie wymagał trochę mniej Twojego zaangażowania.Ten tydzień - to dla niego testowanie,czy na pewno jest bezpieczny i kochany,on też musi miec czas na nawiązanie więzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...