Jump to content
Dogomania

Chusty na zamówienie i piękna duża chusta ręcznie dziergana od ręki


3 x

Recommended Posts

Dnia 14.02.2022 o 14:57, 3 x napisał:

tzn, że jutro tutaj wskoczą zdjęcia 🙂

 

dobre są? zrobiłam luźniejsze niż standardowo 

Nie mam cierpliwości do zdjęć, i tak Ci interes czapkowy rozkręciłam mimochodem :)))

Dobre są, takie powinny być, a mam małą głowę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2022 o 11:32, 3 x napisał:

och, jak cudownie, dzisiaj miałam zamawiać niteczki a tam z okazji walentynek promocja 14% 🙂

a poniżej czapeka która już poleciała do ona 🙂

i tutaj ogromnie dziękuję UliFeta i onej, że mi zaufały i kupiły kolorowe czapki pomimo ich fatalnych zdjęć 
poniżej zdjęcia czapki takiej samej jak na pierwszym czapkowym zdjęciu (na płasko) tylko zrobione za dnia w normalnym świetle. nic nie podkręcane z kolorami, co zapewne dziewczyny mogą potwierdzić 🙂

 

966ff66a7910b317med.jpg 

9e1093eb3c09505fmed.jpg

80a3676acc6ac7eemed.jpg 

8369f0320a873501med.jpg

Gosiu ja jestem wzrokowcem.I albo mi się coś podoba albo nie.Nie umiałabym wybrać jak dziewczyny kolorów 😓

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2022 o 16:47, UlaFeta napisał:

Gosiu ja jestem wzrokowcem.I albo mi się coś podoba albo nie.Nie umiałabym wybrać jak dziewczyny kolorów 😓

Umiałabyś. Mi to zajęło ok 2 mc  (chyba)  ale udało się. Wymęczyłam się ale dałam radę. Potem kolejny miesiąc szukanie wzoru 😄

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

mniej mnie tutaj

ale cały czas coś dziergam 🙂
nawet kończę dwa projekty, jeden .... ze stycznia 😄 ale już wiem do kogo powędruje ta chusta 🙂
i jeden bardzo optymistyczny 🙂 kolorowy
ale to jeszcze chwilę potrwa 

no i będzie kolejna chusta z aukcji charytatywnej, bo wystawiałam się na Bayraktara dla Ukrainy .. i ta dam , ktoś wylicytował moje usługi 😉 jakkolwiek to brzmi 🙂
chusta którą będę dziergać, będzie bardzo podobna do tej, która sama noszę 😄

w ogóle sama zaangażowałam się w pomoc Ukraińcom. 
dlatego, gdyby okazało się, że jednak ktoś tutaj jeszcze zagląda to zostawię link do zrzutki jaką zorganizowaliśmy z kolegą dla jego kuzyna, który walczy w ZSU. 

Wraz z grupą znajomych pomagamy im ile możemy, ale mamy ograniczone możliwości, jak każdy. Dlatego szukamy w każdym miejscu możliwego wsparcia. 
Sama mam kontakt z Saszą, mogę powiedzieć, że chłopaki są już zmęczeni wojną ale wierzą, że wygrają. Wiedzą też, że nie mają innego wyjścia, jak walczyć. 
Niestety, ale tracą dużo sprzętu, dlatego staramy się im pomóc. 
Gdyby ktoś też chciał ich wspomóc to zostawiam link do zrzutki, która firmuję swoim imieniem i nazwiskiem 

https://zrzutka.pl/wsparcie-dla-obroncy-ukrainy

 

z góry dziękuję 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Dnia 9.01.2023 o 09:24, themagda napisał:

A może byśmi odpisała bo czekam jak nie chcesz to napisz nie

To ja wywołałam ten bazarek. 3 x tu nie zaglądała od lipca. Napisz do niej PW. Ale jak ktoś robi ręcznie to maszyna go nie zainteresuje. Mówię tak ze swojego punktu widzenia. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 9.01.2023 o 09:24, themagda napisał:

A może byśmi odpisała bo czekam jak nie chcesz to napisz nie

przwpraszam, nie zaglądałam tutaj wieki
a żadne powiadomienia mi nie wyskakiwały 😞
 

a duzo sie u mnie działo 

 

musze poczytać co to za maszyna i z czym to sie je 🙂
dziękuję za propozycję, jesli aktualne to jak tylko sie zapoznam co to to dam znać 🙂

 

a tymczasem, wystawiłam się na WOŚP 🙂

 

https://allegro.pl/oferta/chusta-o-jakiej-marzysz-na-szydelku-na-drutach-13168728789?utm_source=notification&utm_medium=addItemV3&utm_campaign=4bfd4ab5-c338-4ed6-8804-17a0d9d655fa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...