Jump to content
Dogomania

Imienny dla starego schorowanego biedaka siedzącego od 13 lat w schronie. Niech ma chociaż na koniec życia WŁASNE PIĘKNE IMIĘ - z całego serca zapraszam! Do 7 marca godz. 22.00 - MAMY FENIKSA!! :) ZAKOŃCZONY!

Recommended Posts

• Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja mam. Polecę dzisiaj po szampana i wyżłopię całego za zdrowie mojego psiuńcia : )

Na fb, koleżanka mi podesłała, bo ja mało facebookowa jestem ( córka Zosi123 organizuje, dla suni z Wojtyszek, miała operację guza mózgu, jest wynik - oponiak niezłosliwy, sunia już nawet powoli chodz

Mustafa. 11 lat siedział na budzie w Miedarach. Przysięgłam mu ,że go zabiorę ale były psy w większej potrzebie i on biedny dalej czekał. Jednak przyszedł taki dzień i zabrałam Mustafę . Juz prawie tr

Posted Images

6 minut temu, KrystynaS napisał:

Duży Biedaku masz imię - swoje, własne imię Feniks. Antyczne

Wspaniały bazarek agat, gratuluję. Aska7 wybrałaś/zaproponowałaś piękne imię

Uratowała mu życie zabierając prawie natychmiast, jak była taka możliwość...i do tego została matką chrzestną Feniksa :)

• Like 1
4 minuty temu, KrystynaS napisał:

Tak, wiem mari.

Masz zatem w domu antycznego Feniksa

Przede wszystkim bardzo, bardzo kochanego <3 jak tak patrzy nieporadnie....serce topnieje. A patrząc na jego wiek - jak najbardziej antyczny ;) ;)

Wszystkim biorącym udział w bazarku, zgłaszającym propozycje wszystkich pięknych imion, głosującym i podrzucającym - bardzo nisko się kłaniam i dziękuję za tak wspaniały wynik ❤

Aśce gratuluję zaszczytnej roli matki chrzestej, sama w sumie się postawiła w jej roli ratując psiaka ❤

Jutro podsumuję wszystko i wyślę konto tym, którzy go jeszcze nie mają. Kto ma- proszę dać znać, to nie będę już ponownie wysyłać

5 godzin temu, Aska7 napisał:

Ja mam. Polecę dzisiaj po szampana i wyżłopię całego za zdrowie mojego psiuńcia : )

weź dwa, bo jest pogorszenie,trzeba może więcej wyżłopać ;)

4 godziny temu, Aska7 napisał:

Nie ma mnie w rozliczeniu

Oj, zaraz sprawdzę, już wczoraj ledwo na oczy widziałam jak robiłam rozliczenie. 

36 minut temu, koja napisał:

Przelew poleciał. Mnie chyba tez nie ma w rozliczeniu :)

No ładnie..  nic tylko baty mi dać. Takie ślepe się okazało babiszcze ze mnie :D

Dnia 9.03.2021 o 20:02, Aska7 napisał:

Eee, to Ty o karze jednak : )

Dnia 9.03.2021 o 21:29, agat21 napisał:

No na nagrodę nie zasłużyłam :D

Jak ja Was kocham! :)

Dzięki WAM udało się zebrać dla psiaczka 585 złociszy!!!

bardzo bardzo dziękuję! Jestem poruszona Waszym zaangażowaniem i hojnością! Dziękuję z całego serca w imieniu Feniksa :)

obraz.png.b1214c1dc806189ca4fea6c7b6669b4f.png

• agat21 changed the title to Imienny dla starego schorowanego biedaka siedzącego od 13 lat w schronie. Niech ma chociaż na koniec życia WŁASNE PIĘKNE IMIĘ - z całego serca zapraszam! Do 7 marca godz. 22.00 - MAMY FENIKSA!! :) ZAKOŃCZONY!