Jump to content
Dogomania

Imienny dla starego schorowanego biedaka siedzącego od 13 lat w schronie. Niech ma chociaż na koniec życia WŁASNE PIĘKNE IMIĘ - z całego serca zapraszam! Do 7 marca godz. 22.00 - MAMY FENIKSA!! :) ZAKOŃCZONY!


agat21

Recommended Posts

14 godzin temu, mari23 napisał:

a ja wierzyłam - na bazarku dla suni po operacji zamówiłam ręcznie robioną zawieszkę z imieniem...imie podam po zakończeniu bazarku :) niech ma wszystko, czego dotąd nie miał

Gdzie ten bazarek?

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Isiak napisał:

Gdzie ten bazarek?

Na fb, koleżanka mi podesłała, bo ja mało facebookowa jestem ( córka Zosi123 organizuje, dla suni z Wojtyszek, miała operację guza mózgu, jest wynik - oponiak niezłosliwy, sunia już nawet powoli chodzi).

A ja na koniec tego bazarku oddam po 5 głosów na te, na które nikt nie głosował ;)

oto "głosy pocieszenia": FUKS - 5 głosów, FIODOR- 5 głosów, WASYL-5 głosów, IWAN-5 głosów :) :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

Na fb, koleżanka mi podesłała, bo ja mało facebookowa jestem ( córka Zosi123 organizuje, dla suni z Wojtyszek, miała operację guza mózgu, jest wynik - oponiak niezłosliwy, sunia już nawet powoli chodzi).

A ja na koniec tego bazarku oddam po 5 głosów na te, na które nikt nie głosował ;)

oto "głosy pocieszenia": FUKS - 5 głosów, FIODOR- 5 głosów, WASYL-5 głosów, IWAN-5 głosów :) :)

Nawet tutaj Twoje serce się objawia :) Niesamowita kobieta z Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, agat21 napisał:

Ostatnie 3 godziny :) I psiak będzie miał swoje własne najwłaśniejsze imię :) 

 

27 minut temu, agat21 napisał:

To w sumie niewiele, ale wierzę, że jednak coś. I że szybko je polubi i do niego się przyzwyczai.

i zawieszkę z imieniem :) już zamówiona, wykonawczyni czeka tylko na...imię :) widzę, że rozgorzała "walka" na głosy :)

a tu "reklama" bazarku dla Luny z Wojtyszek:

https://www.facebook.com/groups/906845366743237/

 

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Imienny dla starego schorowanego biedaka siedzącego od 13 lat w schronie. Niech ma chociaż na koniec życia WŁASNE PIĘKNE IMIĘ - z całego serca zapraszam! Do 7 marca godz. 22.00 - MAMY FENIKSA!! :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...