Jump to content
Dogomania

Imienny dla starego schorowanego biedaka siedzącego od 13 lat w schronie. Niech ma chociaż na koniec życia WŁASNE PIĘKNE IMIĘ - z całego serca zapraszam! Do 7 marca godz. 22.00 - MAMY FENIKSA!! :) ZAKOŃCZONY!


agat21

Recommended Posts

Dnia 3.03.2021 o 13:02, KrystynaS napisał:

Oczywiście zapisz jako moje propozycje. On jest średniaczek, kurcze to powinnam zaproponować inne ale niech tak będzie.  Zobaczymy co się stanie

Nie taki znów średniaczek, gdyby nie to, że szkielet, to całkiem spory pies, może nie wielki, ale dość duży. Tylko bardzo, bardzo wynędzniały :( :( ale już po lekach zmienił pozycje z bólowej na moją ulubioną psią ;) na boczku, trochę zwinięty :) I tak już inaczej patrzy, "z życiem" :)

Chciałam zagłosować na któreś imię, ale wszystkie propozycje piękne, a dla mnie to on jest "Wyciskacz Łez" ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, KrystynaS napisał:

Bardzo Cię przepraszam, że nie zaproponowałam imienia Wyciskacz Łez. Ale może wybierz któreś z proponowanych albo sama podaj jakieś imię i zagłosuj. Ja zagłosuję niebawem.

To bardziej "funkcja", niż imię :) trudno mi wybrać, wszystkie propozycje piękne i każda ma w sobie to "coś", co do niego pasuje...

wójt sąsiedniej gminy (naczelnik to chyba jeszcze wtedy był) nazywał się Jerzy Józef Jan Maria W.... ;) ;) może jemu tez nadamy ze 4 imiona ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, KrystynaS napisał:

Bardzo Cię przepraszam, że nie zaproponowałam imienia Wyciskacz Łez. Ale może wybierz któreś z proponowanych albo sama podaj jakieś imię i zagłosuj. Ja zagłosuję niebawem.

Nazwisko już ma... ;) Zamojski! ;)

a imię Feniks chyba wygra przez nokaut ;)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mari23 napisał:

To bardziej "funkcja", niż imię :) trudno mi wybrać, wszystkie propozycje piękne i każda ma w sobie to "coś", co do niego pasuje...

wójt sąsiedniej gminy (naczelnik to chyba jeszcze wtedy był) nazywał się Jerzy Józef Jan Maria W.... ;) ;) może jemu tez nadamy ze 4 imiona ;)

Myślę, że to świetny pomysł :) Niech chociaż imion ma do wyboru do koloru po takim podłym życiu

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Dotarłam wreszcie, żeby też dodać swoje trzy grosze  :)

Ja na Feniksa 25 głosów proszę.

O, jak to się stało Elu, że nie zauważyłam Twoich głosów!? Chyba już niedobrze coś ze mną :D

Dziękuję pięknie i już zapisuję :)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, KrystynaS napisał:

Feniks zdystansował całą resztę. A to teraz ja zagłosuję:

imię Igor - 20 głosów

imię Anton - 15 głosów

Agat można na dwa imiona?

Krystyno, można i na dziesięć! :)))

Bardzo bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Isiak napisał:

10 głosów na Feniksa.

Łoł !!! To chyba będzie imię, które przejdzie do historii na dogo jako imię z największą liczbą głosów! :)

A jak zakładałam ten wątek bazarowo - imienny to tak się zastanawiałam czy w ogóle będzie co liczyć. Przepraszam, że tak nie wierzyłam w Was! :)) Chyba mnie zamroczyło coś!

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, agat21 napisał:

Łoł !!! To chyba będzie imię, które przejdzie do historii na dogo jako imię z największą liczbą głosów! :)

A jak zakładałam ten wątek bazarowo - imienny to tak się zastanawiałam czy w ogóle będzie co liczyć. Przepraszam, że tak nie wierzyłam w Was! :)) Chyba mnie zamroczyło coś!

a ja wierzyłam - na bazarku dla suni po operacji zamówiłam ręcznie robioną zawieszkę z imieniem...imie podam po zakończeniu bazarku :) niech ma wszystko, czego dotąd nie miał

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...