Jump to content
Dogomania

Imienny dla starego schorowanego biedaka siedzącego od 13 lat w schronie. Niech ma chociaż na koniec życia WŁASNE PIĘKNE IMIĘ - z całego serca zapraszam! Do 7 marca godz. 22.00 - MAMY FENIKSA!! :) ZAKOŃCZONY!


agat21

Recommended Posts

Stary psiak z Zamościa, schorowany, powłóczący łapami. Siedzi 13 lat w schronie. W piątek 5 marca wyjeżdża najpierw do DT u mari23, potem do kikou do hoteliku.

Przez 13 lat nie miał imienia, był jednym z nikomu niepotrzebnych psów. Dajmy mu nowe życie i własne imię. Niech ma piękne niepowtarzalne imię. Nareszcie. Proszę Was po raz kolejny, chociaż wiem jakie ciężkie czasy mamy. Ale niech on ma wreszcie lepszy czas w życiu.

Tutaj jego wątek Biedak

obraz.png.29a833b3b1463ee72c691af51bbd421c.png

received_253739713024216.jpeg

IMG-20210223-WA0009.jpg

Propozycja imienia - 5 zł

głosowanie na imię - 2 zł

BARDZO Was proszę o propozycje, głosowanie, o zaglądanie, o rozsyłanie bazarku, za wszelką pomoc. Sama nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

rezerwacja - wierzę, że tu będzie dłuuuga lista imion i wiele głosów :))

Są pierwsze piękne imiona :))

ATOS - bakusiowa - 5 głosów Jo37 + 10 głosów bakusiowa = 15 głosów

FENIKS - Aska7 - 10 głosów Alaskan + 20 głosów konfirm31 + 5 głosów guccio + 5 głosów konfirm31 + 10 głosów Mta82 + 15 elficzkowa głosów + 10 głosów malti + 25  głosów elik + 10 głosów Isiak + 10 głosów Onaa = 120 głosów

ARES - Nesiowata - 10 głosów Poker + 15  głosów ewu + 10 głosów RUTA93 + 5 głosów Nesiowata = 40 głosów

FUKS - Nesiowata - 5 głosów mari23 = 5 głosów

IGOR - KrystynaS - 10 głosów kikou + 20 głosów KrystynaS = 30 głosów

FIODOR - KrystynaS - 5 głosów mari23 = 5 głosów

WASYL - KrystynaS - 5 głosów mari23 = 5 głosów

IWAN - KrystynaS - 5 głosów mari23 + 20 głosów koja = 25 głosów 

ANTON - KrystynaS - 10  głosów mgog + 15 głosów KrystynaS = 25 głosów

Link to comment
Share on other sites

A tu wierzę, że będzie rozliczenie :)

No i jest i to jakie!

Aska7 - 5 zł - wpłacone 10 III

Nesiowata - 20 zł - wpłacone 6 III

kikou - 20 zł - wpłacone 7 III

guccio - 10 zł - wpłacone 8 III

Alaskan - 20 zł - wpłacone 8 III

Mari - 40 zł - wpłacone 8 III

konfirm - 50 zł - wpłacone 8 III

bakusiowa - 25 zł - wpłacone 8 III

Jo37 - 10 zł - wpłacone 9 III

Poker - 20 zł - wpłacone 9 III

KrystynaS - 95 zł - wpłacone 11 III

mgog - 20 zł - wpłacone 9 III

Mta82 - 20 zł - wpłacone 10 III

elficzkowa - 30 zł - wpłacone 10 III

malti - 20 zł - wpłacone 9 III

elik - 50 zł - wpłacone 14 III

Isiak - 20 zł - wpłacone 9 III

Onaa - 20 zł - wpłacone 9 III

RUTA93 - 20 zł - wpłacone 10 III

ewu - 30 zł - wpłacone 11 III

koja - 40 zł - wpłacone 10 III

=========

W sumie 585 zł!!!!!! Dzięki :))))

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Na Aresa 10 głosów proszę. Niech się nie poddaje i walczy o parę dobrych lat życia.

 

19 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Na Feniksa 10 glosów poproszę

Pięknie dziękuję! Są pierwsze głosy! Hurra :))

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Imienny dla starego schorowanego biedaka siedzącego od 13 lat w schronie. Niech ma chociaż na koniec życia WŁASNE PIĘKNE IMIĘ - z całego serca zapraszam! Do 7 marca godz. 22.00

Nie wiem Poker czy powinnam, bo ja lubię ludzkie imiona dla psów- taki gust. Wszystkie moje psy[*] miały ludzkie imiona, wszystkie moje przyszłe psy będą miały ludzkie imiona. Nie chciałabym nikogo tym urazić, ale dobrze, wywołana do tablicy zaproponuję : Igor, Fiodor, Wasyl, Iwan, Anton. Dla mnie to imiona odpowiednie dla dużego, potężnego psa.

Przepraszam jeśli kogoś uraziłam tą propozycją, najwyżej nie głosujcie na te imiona

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, KrystynaS napisał:

Nie wiem Poker czy powinnam, bo ja lubię ludzkie imiona dla psów- taki gust. Wszystkie moje psy[*] miały ludzkie imiona, wszystkie moje przyszłe psy będą miały ludzkie imiona. Nie chciałabym nikogo tym urazić, ale dobrze, wywołana do tablicy zaproponuję : Igor, Fiodor, Wasyl, Iwan, Anton. Dla mnie to imiona odpowiednie dla dużego, potężnego psa.

Przepraszam jeśli kogoś uraziłam tą propozycją, najwyżej nie głosujcie na te imiona

 

Dzięki Krystyno!

Myślę, że na tym forum nikt się nie gniewa za takie rzeczy, jak ludzkie imię dla psa. Zobacz ile wątków mają psiaki z "ludzkimi" imionami :)

Zapisuję Twoje propozycje pięknych imion. Z zastrzeżeniem, że nasz psiaczek nie jest bardzo duży, to średniaczek. Ale rozumiem, że chodzi Ci o wielkiego duchem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...