Jump to content
Dogomania

Rozliczony Dziekuje Cudnie! 65 zl juz na koncie Gucienka.Nadziejkowe roznosci dla uroczego Batonika czyli Gucia 15.03


Nadziejka

Recommended Posts

  • Nadziejka changed the title to Dzis konczymy! Ksiazki nowiutenkie od 0.50 gr! Wielka obnizka! 60 zl juz na koncie Gucienka Nadziejkowe roznosci dla uroczego Batonika czyli Gucia Zajrzyj Dobraduszko do 15.03
  • Nadziejka changed the title to Obnizka wszelka Dzis konczymy!60 zl juz na koncie Gucienka.Nadziejkowe roznosci dla uroczego Batonika czyli Gucia 15.03
Num 1 ksiazka powiesc komedia nowa
stron 376
polecam moze byc i na prezenta
piekny bielutenki papier
              nowa cena kup teraz 7 zl    nowa kup teraz 5 zl
                                                                     nowa cena kup teraz 3 zl!

Pożyczanie jest srebrem, a rabowanie złotem - Catharina Ingelman-Sundberg | okładka

 

Num 16  ksiazka ,,Diabelski owoc,,

stan bardzo dobry
okladkaze skrzydelkami
stron 284
cena wywol  16 zl   nowa cena kup teraz 9 zl
                                                            nowa kup teraz  4 zl!

Kryminał Kulinarny T.1 Diableski Owoc

opis:

,,Kryminał dla smakoszy!

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Rozliczam! Dziekuje Cudnie! 60 zl juz na koncie Gucienka.Nadziejkowe roznosci dla uroczego Batonika czyli Gucia 15.03
4 godziny temu, Nadziejka napisał:
                      Wujku zobacz post wyzej wkleilam dziekuje

Dziękuję za informację. Mam jeszcze prośbę o wstrzymanie z wysyłką, bo może coś jeszcze wypatrzę na innych bazarkach.

Link to comment
Share on other sites

 
 
26 minut temu, Radek napisał:

Dziękuję za informację. Mam jeszcze prośbę o wstrzymanie z wysyłką, bo może coś jeszcze wypatrzę na innych bazarkach.

  Dziekuje wujciu

Rozliczony zakonczony wszystkie pieniazki u Reni Gucienkowej 65 zl

 30 zl wyslalam juz do Reni Ona dla dudunka Gucienka juz na koncie Ona dziekujemy!

                 10 zl kolejne poslalam do Ona
 
 
Cegielka Zycia plastelina 10 zl  Dziekuje stokroc ! wyslane do Ona juz na koncie dziekujemy!
 
Nadziejkowa Halunia mam na koncie 4 zl dziekuje pieknie  wyslane do Ona
Num 10 pileczka oryginalna zielona miekka kup teraz  3 zl
 
Nadziejkowa Dyr P Anna mam na koncie 16 zl dziekuje pieknie!  wyslane do Ona
Num 12 lampion cudny bialy azurkowy  kup teraz 16 zl
 
Anula kup teraz pieniazki poleca 16 zl na konto Ona i juz na koncie Reni dziekujemy!
Num 8 milka oreo 4 zl
Num 9 krowki mleczne pysznosci 200 gram 5 zl
Num avon serum do stop  ananas drzewo herbaciane  7 zl
 
Pani Anna Nadziejkowa znajoma kup teraz 
Num 14 ksiega nowa ,,Tiger To Ja,,  10 zl dziekuje cudnie! mam na koncie i wyslalam do Reni 
 
Wujenek Radek za wywol num 16 a zakladeczka fiolecik skorka 2 zl mam na koncie 5 zl dziekuje za nadplate wujciu ! wyslalam do Reni
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Rozliczony Dziekuje Cudnie! 65 zl juz na koncie Gucienka.Nadziejkowe roznosci dla uroczego Batonika czyli Gucia 15.03

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...