Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. 678zł dla psiaków. Pięknie dziękuję. Ciuszki i trochę różności na potrzeby niebieskookiego Szamanka i Feniksa w tragicznym stanie. Do 15.03.2021. Godz. 20.00


Gabi79

Recommended Posts

  • Gabi79 changed the title to Dzisiaj ostatni dzień. Ciuszki i trochę różności na potrzeby niebieskookiego Szamanka i Feniksa w tragicznym stanie. Do 15.03.2021. Godz. 20.00
3 minuty temu, Radek napisał:

Pośpiech przy decyzjach jest wskazany.
Miłego dnia zaglądającym.

Miłego dnia i oby w pracy szybko zleciało. Kupiłam sobie wczoraj nową książkę na MP3, bardzo mnie wciągnęła i już nie mogę się doczekać późnego popołudnia, gdy będę mogła słychać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Miłego dnia i oby w pracy szybko zleciało. Kupiłam sobie wczoraj nową książkę na MP3, bardzo mnie wciągnęła i już nie mogę się doczekać późnego popołudnia, gdy będę mogła słychać. 

Dal mnie książka musi być tradycyjna, papierowa :) Chyba nie potrafiłabym słuchać :)

Podnoszę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Gabi79 napisał:

już nie mogę się doczekać późnego popołudnia, gdy będę mogła słychać. 

Też mam tak z książkami :)

4 godziny temu, Isiak napisał:

Chyba nie potrafiłabym słuchać :)

 

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam tak samo..muszę czuć pod palcami kartkę ...i ten zapach papieru ....

Mi jest się ciężko skupić na książce mówionej. Za to część książek kupuję jako e-booki, mieszkanie nie jest z gumy ;)

2 godziny temu, Kamila Proc napisał:

wstal ostatni dzien, a z nim, niezbyt chetnie, ja

 

2 godziny temu, Isiak napisał:

No ja też niezbyt chętnie, ale praca...

Standard w poniedziałek, ale pracować trzeba. Chociażby po to, żeby na psiaki było ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Gabi79 changed the title to Rozliczam. Ciuszki i trochę różności na potrzeby niebieskookiego Szamanka i Feniksa w tragicznym stanie. Do 15.03.2021. Godz. 20.00

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...