Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

28 minut temu, agat21 napisał:

W razie czego znalazłam jeszcze miejsce dla jednego psiaka, gdyby któryś nie miał gdzie się podziać. 15 zł za dobę z tego, co pamiętam. Kto napisze który pies gdzie jedzie i kto go bierze? 

 

zamojszczanka bez szans  w schronisku - na wątku zamojskim jest osoba chętna jej pomóc lunarmermaid

IMGP2993.JPG

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, maarit napisał:

Dobra. Czasy są jakie są, dlatego "wolę" deklaracje jednorazowe lub czasowe, żeby kogoś i psa, nie wystawić gdyby się robota sypnęła. Póki co jest dobrze. Więc... Dla "suni od Aski7" przez rok po dychu, to samo dla tego "nie obstawionego" deklaracjami i jeśli Misiowi się uda to i dla niego. Bo mi serce i głowa pęknie. Po 120 z góry...
A co będzie dalej to czas pokaże. Po prostu w tych czasach się boję stałych, nie chcę nikogo w dług wpędzić, więc wolę od razu postawić sprawę jasno. 

Ale niespodzianka, pieknie dziekujemy. Postaram się założyć do jutra wątek rudaska:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Elu, kilka postów wyżej wgrałam ich zdjęcia.

Słuchajcie, my z Asią piszemy i ustalamy jeszcze sprawy na PW, żeby nie zaśmiecać wątku i ustaliłyśmy (jeśli się zgodzicie), że najsprawiedliwiej byłoby fundusze po Fenisiu podzielić na te dwa psiaki, ale deklaracje dla porządku i sprawiedliwości przenieść na jednego psiaka, który został następcą Feniksa. Jest to piesek pod opieką Aski7, ten czarny z klapniętym uszkiem. Ten drugi piesuś jest tak troszkę na dokładkę i cały czas mam nadzieję, że znajdzie się dla niego miejsce w transporcie. Będziemy prosić oddzielnie na jego wątku o wsparcie. Wiemy już, że Alaskan zadeklarowała się nas wesprzeć. Uważamy jednak, że te deklaracje, które przeszły z Feniksa powinien dostać podopieczny Aśki. Co Wy na to?

Czu "ucho" będzie miał nowy wątek, czy też odziedziczy ten po Fenisiu? Pomyślałam, że może i imię mu takie nadać, żeby łatwiej rozliczyć imienną zbiórkę dla Feniksa, bo my tu nie musimy, ale Tola chyba musi mieć faktury na Feniksa ze zbiórki na Feniksa. Bo wątek czy ten, czy nowy ( może czytelniej będzie) to niewielka różnica.

U Nesiowatej Ptysie były dwa....tylko głośno myślę z punktu widzenia "księgowej".... w której sercu wciąż ukochany Feniś szczeka ochrypłym pięknym głosem...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, maarit napisał:

O ile dobrze zrozumiałam, to Tola chyba nie pojechała. Ale ja nie mam z nią żadnego kontaktu, nie chcę nikogo w błąd wprowadzić. 

Byłam dzisiaj w schronisku, bo miałam zarezerwować psiaki, zarezerwowałam 6 , w tym tego małego czarnego Misia, bo jak wyjeżdżałam to zrozumiałam, że do kikou jedzie ten właśnie piesek.

Teraz okazuje się, że wszystko się zmieniło, a Misio nie może jechać? Nie ma opiekuna?

IMGP3029.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, seramarias napisał:

O matko Szorstka ! Wreszcie i na nią przyszła pora, bardzo cieszą dobre wieści, tyle psiaków szansę na nowe życie dostało  :)

Jakby ktoś mógł zadeklarowć na sunie jakąś kwotę to bardzo proszę, jest tylko deklaracja Aska7.

Jak teraz nie pojedzie to już tam zostanie na zawsze;  tyle razy ją pokazywałam, tyle osób  próbowało jej pomóc i nic, nie zmarnujmy tej szansy.

 

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Tola napisał:

Teraz okazuje się, że wszystko się zmieniło, a Misio nie może jechać? Nie ma opiekuna?

 

4 minuty temu, agat21 napisał:

Czyli żaden nie jedzie do kikou? 

No to ja już nic nie rozumiem :(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, mdk8 napisał:

 

No to ja już nic nie rozumiem :(

To może ja namieszałam - pokazałam tu psy, które jada do szafirki i jedna sunia do Jaaga - skopiowałam z wątku zamojskiego...

One miały dawno jechać do szafirki, psy od kikou nic tutaj nie zmieniły...

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

No jadą te dwa pieski - niewidomy i ten z uszkiem, tez niewidomy...

Żle  zrozumiałam?

Przepraszam, spojrzałam na zdjęcia suniek i mi psiaczki umknęły. Czyli ten z klapniętym uszkie. i ten, co na środku siedzi zawsze? Czy ten, co się obija o siatkę?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

Przepraszam, spojrzałam na zdjęcia suniek i mi psiaczki umknęły. Czyli ten z klapniętym uszkie. i ten, co na środku siedzi zawsze? Czy ten, co się obija o siatkę?

Decyzje podejmujecie tutaj na tym wątku.

Ja pokazałam sunie i pieska z wątku zamojskiego, one maja już opiekunów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...