Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

11 minut temu, bou napisał:

To o jakiego psinę w końcu chodzi chodzi? Bo zrobił sie okropny chaos informacyjny.Poa tym - jakikolwiek pies zostanie zabrany,to i tak będzie szczęsliwcem.

O ile dobrze zrozumiałam, to Tola chyba nie pojechała. Ale ja nie mam z nią żadnego kontaktu, nie chcę nikogo w błąd wprowadzić. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, maarit napisał:

O ile dobrze zrozumiałam, to Tola chyba nie pojechała. Ale ja nie mam z nią żadnego kontaktu, nie chcę nikogo w błąd wprowadzić. 

No to....co dalej? Co,jakie czynniki,powody - sprawiają,że żaden biedak nie opuszcza łagru? Przecież wszyscy chcemy ratować psią bidę...kto jest decyzyjny? Może poprosić Kikou,skoro u niej ma wylądować pies? Na naszych rozterkach tracą ci więźniowie....Co myslicie o tym,żeby Kikou podjęła szybką decyzję?

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, maarit napisał:

O ile dobrze zrozumiałam, to Tola chyba nie pojechała. Ale ja nie mam z nią żadnego kontaktu, nie chcę nikogo w błąd wprowadzić. 

Pojechała i wróciła. Zarezerwowała psiaki jadące do Szafirki.

Link to comment
Share on other sites

Kikou zgodziła się wziąć dwa psiaki!!! Pozostaje pytanie, czy ten drugi zmieści się w transporcie. Jednemu założy watek Aska7, drugiemu ja. Z tego, co rozumiem pojadą te dwa psiulki, jeszcze nie wiadomo która którego weźmie, ale to nie ma znaczenia.

Tego, któremu założę wątek bierzemy z Ellig. Obiecała nam też pomoc Alaskan. Bez pomocy będzie bardzo ciężko, bo to piąty psiak pod naszą opieką. Nie mogłyśmy jednak patrzeć na te sieroty, stąd decyzja o wzięciu jednego pod opiekę. Chciałyśmy też bardzo spełnić prośbę mari23, a ona o tych dwóch psiakach pisała.

 

staruszek.jpg

drugi.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

wiolhelm170 - 50zł

limonka80 - 50 zł 

mari 23 - 20 zł 

Nesiowata - 10 zł 

KrystynaS - 30 zł 

gabim - 20 zł 

jankamałpa - 10 zł 

Aldrumka - 20 zł 

b-b - 20 zł 

Onaa - 10 zł 

Dulska - 20 zł 

koja - 30 zł

guccio - 10 zł 

To jest lista osób, które zadeklarowały stałe wpłaty na Fenisia. Jeśli, którakolwiek osoba nie przedłuża swojej deklaracji na wybrane dwa psiaki (bo serce nie chwyciło-rozumiem) to proszę o informację. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Tyle się o nim mówi, a może by tak jeszcze raz go pokazać, żeby nie było nieporozumień typu,   a bo ja myślałam, że to inny...

 

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Ja myślałam, że mówisz o małym czarnym dziadziu, a nie tym dużym czarnym niewidomym. Znowu komunikacja szwankuje : (

No i właśnie tak się stało. Proponuję, żeby wkleić zdjęcia wybranych psiaków, żeby bez żadnych wątpliwości było wiadome, o które chodzi i żeby Tola wiedziała, które  ma ma zarezerwować.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Aska7 napisał:

To jest lista osób, które zadeklarowały stałe wpłaty na Fenisia....

Ja też deklarowałam od mojej Agnieszki 50,00 zł dla Feniksa i wpłaciłam za marzec.
Jeśli teraz szansę na dobre życie dostaną dwa psiaki, to dam po 25,00 zł dla każdego.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

 

No i właśnie tak się stało. Proponuję, żeby wkleić zdjęcia wybranych psiaków, żeby bez żadnych wątpliwości było wiadome, o które chodzi i żeby Tola wiedziała, które  ma ma zarezerwować.

Elu, kilka postów wyżej wgrałam ich zdjęcia.

1 minutę temu, elik napisał:

Ja też deklarowałam od mojej Agnieszki 50,00 zł dla Feniksa.  Jeśli teraz szansę na dobre życie dostana dwa psiaki, to dam po 25,00 zł dla każdego.

Słuchajcie, my z Asią piszemy i ustalamy jeszcze sprawy na PW, żeby nie zaśmiecać wątku i ustaliłyśmy (jeśli się zgodzicie), że najsprawiedliwiej byłoby fundusze po Fenisiu podzielić na te dwa psiaki, ale deklaracje dla porządku i sprawiedliwości przenieść na jednego psiaka, który został następcą Feniksa. Jest to piesek pod opieką Aski7, ten czarny z klapniętym uszkiem. Ten drugi piesuś jest tak troszkę na dokładkę i cały czas mam nadzieję, że znajdzie się dla niego miejsce w transporcie. Będziemy prosić oddzielnie na jego wątku o wsparcie. Wiemy już, że Alaskan zadeklarowała się nas wesprzeć. Uważamy jednak, że te deklaracje, które przeszły z Feniksa powinien dostać podopieczny Aśki. Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Elu, kilka postów wyżej wgrałam ich zdjęcia.

Słuchajcie, my z Asią piszemy i ustalamy jeszcze sprawy na PW, żeby nie zaśmiecać wątku i ustaliłyśmy (jeśli się zgodzicie), że najsprawiedliwiej byłoby fundusze po Fenisiu podzielić na te dwa psiaki, ale deklaracje dla porządku i sprawiedliwości przenieść na jednego psiaka, który został następcą Feniksa. Jest to piesek pod opieką Aski7, ten czarny z klapniętym uszkiem. Ten drugi piesuś jest tak troszkę na dokładkę i cały czas mam nadzieję, że znajdzie się dla niego miejsce w transporcie. Będziemy prosić oddzielnie na jego wątku o wsparcie. Wiemy już, że Alaskan zadeklarowała się nas wesprzeć. Uważamy jednak, że te deklaracje, które przeszły z Feniksa powinien dostać podopieczny Aśki. Co Wy na to?

Myślę, że obaj są "następcami" i może deklaracje na pół podzielić, np. moja po 10zł na każdego. Może tak byłoby "sprawiedliwie".

A ponieważ Misio, którego wybrała ZPP tak bardzo za Kubusiem zaglądał.... zastanawiam się nad wzięciem go na BDT, jeśli nie znajdzie się dla niego lepsze rozwiązanie (u mnie psiaków sporo, do tego 14 schodów prowadzi na "parter" ). Jeśli znajdzie hotelik - dołożę się do jego utrzymania, jeśli nie - nie zostawię go tam...

Po odejściu Fenisia trochę "siadło" mi zdrowie, ale serce wciąż od rozumu silniejsze...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mari23 napisał:

Myślę, że obaj są "następcami" i może deklaracje na pół podzielić, np. moja po 10zł na każdego. Może tak byłoby "sprawiedliwie".

A ponieważ Misio, którego wybrała ZPP tak bardzo za Kubusiem zaglądał.... zastanawiam się nad wzięciem go na BDT, jeśli nie znajdzie się dla niego lepsze rozwiązanie (u mnie psiaków sporo, do tego 14 schodów prowadzi na "parter" ). Jeśli znajdzie hotelik - dołożę się do jego utrzymania, jeśli nie - nie zostawię go tam...

Po odejściu Fenisia trochę "siadło" mi zdrowie, ale serce wciąż od rozumu silniejsze...

 

Kochana Marysiu, Asia bierze jeszcze pod opiekę szarą sunię bez deklaracji, jedyna deklaracja wyszła od niej. My naprawdę przegadałyśmy wszystko i tak będzie najsprawiedliwiej. Wiem na pewno, że jak będzie u nas krucho z finansami, to Asia nas nie zostawi, więc jak najbardziej prosimy z Ellig o to, żeby deklaracje Fenisiowe poszły za czarnym uszatkiem.  

To piękne, że myślisz o tym psiaku od ZPP. Byłoby naprawdę wspaniale, gdyby tak dużo psiaków dzięki wątkowi Feniksa stamtąd wyjechało...

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Ewa Marta napisał:

Kochana Marysiu, Asia bierze jeszcze pod opiekę szarą sunię bez deklaracji, jedyna deklaracja wyszła od niej. My naprawdę przegadałyśmy wszystko i tak będzie najsprawiedliwiej. Wiem na pewno, że jak będzie u nas krucho z finansami, to Asia nas nie zostawi, więc jak najbardziej prosimy z Ellig o to, żeby deklaracje Fenisiowe poszły za czarnym uszatkiem.  

To piękne, że myślisz o tym psiaku od ZPP. Byłoby naprawdę wspaniale, gdyby tak dużo psiaków dzięki wątkowi Feniksa stamtąd wyjechało...

Może właśnie po to umarł Feniks, by pomóc tym, którzy jak on daremnie na pomoc czekają...  nie są młode, śliczne, kudłate, a więc bez szans na odmianę losu....my jesteśmy ich jedyną szansą...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, mari23 napisał:

A ponieważ Misio, którego wybrała ZPP tak bardzo za Kubusiem zaglądał.... zastanawiam się nad wzięciem go na BDT, jeśli nie znajdzie się dla niego lepsze rozwiązanie (u mnie psiaków sporo, do tego 14 schodów prowadzi na "parter" ). Jeśli znajdzie hotelik - dołożę się do jego utrzymania, jeśli nie - nie zostawię go tam...

Po odejściu Fenisia trochę "siadło" mi zdrowie, ale serce wciąż od rozumu silniejsze...

Mari serce masz i silne i wielkie   217600756_serce11.GIF.6664493ac54def52b43bfe25bd20b62b.GIF 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dobra. Czasy są jakie są, dlatego "wolę" deklaracje jednorazowe lub czasowe, żeby kogoś i psa, nie wystawić gdyby się robota sypnęła. Póki co jest dobrze. Więc... Dla "suni od Aski7" przez rok po dychu, to samo dla tego "nie obstawionego" deklaracjami i jeśli Misiowi się uda to i dla niego. Bo mi serce i głowa pęknie. Po 120 z góry...
A co będzie dalej to czas pokaże. Po prostu w tych czasach się boję stałych, nie chcę nikogo w dług wpędzić, więc wolę od razu postawić sprawę jasno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...