Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

Wszystko ustalone na piątek :)) Strasznie się cieszę i dziękuję Wam za pomoc. Czasem jeszcze wciąż mam wrażenie, że to sen :)

A wpłynęły też kolejne wpłaty dla psiaka: od Sowy, Gabim, Jo37, Dulskiej i jankimałpy. Bardzo Wam dziękuję, zaraz wpisuję w rozliczenie :)

Wiosenne kwiaty w ogrodzie: tulipany, hiacynty, narcyzy, krokusy. Rośliny  cebulowe kwitnące wiosną - murator.pl

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

Naprawdę ile tu się dzieje dobra i cudów dla tego biedaczka. Jeszcze kilka dni wytrzymaj maleńki.

drugi dzień ryczę czytając wątek...a co będzie, jak już przyjedzie i jak go przytulę.... no i znów ryczę,,,chyba jestem źle zbudowana i mam nieszczelne oczy, ciągle przeciekają

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mari23 napisał:

drugi dzień ryczę czytając wątek...a co będzie, jak już przyjedzie i jak go przytulę.... no i znów ryczę,,,chyba jestem źle zbudowana i mam nieszczelne oczy, ciągle przeciekają

..lub masz za dużo wody w organizmie ;) A tak serio, to bardzo się cieszę, że takie osoby jak Ty istnieją. ❤

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, agat21 napisał:

Mam też nadzieję, że psiak zaufa Ci i otworzy się bez problemu. Nie wiadomo jaki on biedak jest - po tylu latach w schronie :( Na pewno będzie długo odpoczywał.. 

Odpocznie, odzyska siły, a może i na łapeczki wstanie.... myślę, że szybko się otworzy, wygląda na spokojnego poczciwinę <3

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

drugi dzień ryczę czytając wątek...a co będzie, jak już przyjedzie i jak go przytulę.... no i znów ryczę,,,chyba jestem źle zbudowana i mam nieszczelne oczy, ciągle przeciekają

Hydraulika Ci potrzeba Mari :))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Poproszę o numer konta Biedaka. Chciałabym podarować mu spadek (71,40zł) po łańcuchowej Łatce.

 

Na wątku Łatki już Ci dziękowałam i bardzo podziękuję i tutaj za ten wspaniały gest i pomoc :) Konto niedługo podeślę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...