Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

13 minut temu, agat21 napisał:

Wpłynęła pierwsza wpłata od niezawodnej Nesiowatej, dziękuję bardzo!!! Mimo, że jeszcze nie rozsyłałam próśb o wpłaty, bo jeszcze psiak w schronie. Czy mam tę wpłatę policzyć jako dwie deklaracje miesięczne?

Nie - to na "dobry początek".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

13 lat??!! Nie potrafię sobie tego wyobrazić nawet :((

Wyciągnięcie tego psa to podarowanie mu chociaż odrobiny normalności na koniec życia.

Czy ktoś będzie tak dobry i zorganizuje bazarek transportowy? Bardzo proszę!

Tolu, czy jakieś transport w stronę mari się nie szykują?

Szykował się od szafirki, miał przyjechać od niej psiak w nasze strony, ale niestety pani zrezygnowała.

Ja też liczyłam na niego, bo mam kocurka do Mysłowic do Dt.

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! :(, potrzebne bardzo pilnie deklaracje! BARDZO PROSZĘ, jeszcze trochę brakuje :(
10 godzin temu, Tyśka) napisał:

Serce pęka... :( Prawdziwy weteran schroniska. ;(((

Oby ten jeden.... :( "mój" staruszek ma na imię Kubuś i ma krzywą szczękę, ale zobaczcie, ile tam jeszcze staruszków na pomoc czeka :( :( naszego Biedaka nie ma wśród zdjęć staruszków...

https://www.facebook.com/SchroniskoDlaBezdomnychZwierzatWZamosciu/photos/pcb.3566007103518281/3566006893518302

https://www.facebook.com/SchroniskoDlaBezdomnychZwierzatWZamosciu/photos/pcb.3684207108364946/3684206201698370

są też "nasi" - Gucio, Pongo, Chester i Szamanek :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2021 o 20:00, Ewa Marta napisał:

Nasz (Ellig i mój) bazarek dla naszych 6 podopiecznych jest właśnie w budowie. 10% z niego przeznaczymy na Biedaka:

 

 

Bazarek już działa.
13 lat w schronisku....

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Aska7 napisał:

A ten biały, który tak bardzo domaga się uwagi ? Wiadomo coś o nim ?

Pytałam, bo i mnie wzruszył, ale już go nie ma w schronisku, widać udało mu się nie tylko naszą uwagę zwrócić. To młody, duży pies.

20 minut temu, Ellig napisał:

Bazarek już działa.
13 lat w schronisku....

mam nadzieję, że choć kilka lat dobrego życia jeszcze przed nim

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, mari23 napisał:

Pytałam, bo i mnie wzruszył, ale już go nie ma w schronisku, widać udało mu się nie tylko naszą uwagę zwrócić. To młody, duży pies.

mam nadzieję, że choć kilka lat dobrego życia jeszcze przed nim

                                           ♡                 ♡                ♡    

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mari23 napisał:

Pytałam, bo i mnie wzruszył, ale już go nie ma w schronisku, widać udało mu się nie tylko naszą uwagę zwrócić. To młody, duży pies.

No właśnie - młody duży - oby tylko nie do budy :(

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, b-b napisał:

Deklaruję 20zł stałej.

Roxi odeszła więc kolejnego psiego weteranka trzeba wspomóc.

Dane do przelewu poproszę. Będę wpłacać po 10 każdego miesiąca - po wypłacie.

O, jeszcze jedna dobra dusza :) Bardzo bardzo dziękuję :)

Kolorowe, Kwiaty, Wiosenne

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Onaa napisał:

Ode mnie tylko 10zł miesięcznie. Bardzo biedny psiaczek, tyle tyle lat w schronisku :(.

Ależ nie pisz "tylko". To nie tylko, to "aż"! Naprawdę nie masz pojęcia jak cenne jest dla mnie każde wsparcie. Ile siły mi dajecie takimi gestami. Z całego serca Ci dziękuję!

TOP 12 najpopularniejszych wiosennych kwiatów ogrodowych | Zielony Ogródek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...