Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

Dnia 27.12.2022 o 13:50, mari23 napisał:

patrzy na świat bez krat.... wycieńczony, znękany 13-letnią niedolą.....

mam nadzieję, że przez te 23 dni czuł moją miłość i choć trochę zaznał szczęścia, pomimo bólu...

Czuł na pewno! Przez te 23 dni przeżył tak naprawdę całe swoje życie. Intensywnie, ciepło, dobrze. Dzięki Ci za to Mari 🧡

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fenisiu, ja też pamiętam, jak co miesiąc. Nie było mnie na DOGO miesiąc wcześniej, ale tylko dlatego, że tego dnia nie miałam dostępu do internetu. Przykre to, że dane Ci było tylko 23 dni przeżyć w normalności, jaką powinien zaznać każdy psiak. Z drugiej jednak strony dobrze, że zdążyłyście i że Fenix nie odchodził samotnie, w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2022 o 11:06, agat21 napisał:

IMG_20210305_102202.jpg

🧡🧡🧡

 

Dnia 27.12.2022 o 14:15, agat21 napisał:

... Przez te 23 dni przeżył tak naprawdę całe swoje życie. Intensywnie, ciepło, dobrze. Dzięki Ci za to Mari 🧡

Fenix [*]

Te 23 dni były ważniejsze dla Fenixa niż wszystkie poprzednie 13 lat, bo wtedy czuł się szczęśliwy i ważny dla kogoś

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2022 o 14:15, agat21 napisał:

Czuł na pewno! Przez te 23 dni przeżył tak naprawdę całe swoje życie. Intensywnie, ciepło, dobrze. Dzięki Ci za to Mari 🧡

za 13 lat gehenny tylko 23 dni..... 😞 😞 😞

wciąż nie potrafię tego przeboleć 😞 wciąż rozpamiętuję... starał się biedak bardzo, walczył...

IMG-20210320-WA0004_resize_8.jpg

te 23 dni to było niestety też i cierpienie, kiedy płakałam, że tylko 23 dni przeżył u mnie, moja wetka powiedziała: "to w tym stanie naprawdę dużo, ja mu tydzień dawałam przy pierwszej wizycie"

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 11:10, mari23 napisał:

za 13 lat gehenny tylko 23 dni..... 😞 😞 😞

wciąż nie potrafię tego przeboleć 😞 wciąż rozpamiętuję... starał się biedak bardzo, walczył...

IMG-20210320-WA0004_resize_8.jpg

te 23 dni to było niestety też i cierpienie, kiedy płakałam, że tylko 23 dni przeżył u mnie, moja wetka powiedziała: "to w tym stanie naprawdę dużo, ja mu tydzień dawałam przy pierwszej wizycie"

 

A no widzisz. Przeżył u Ciebie 3 razy więcej, niż wetka mu dawała. Bo się starał, a starał się, bo czuł się kochany i zaopiekowany. Oczywiście że dla nas to strasznie mało, ale dla niego to mogło być bardzo długo. A najważniejsze, że to się w ogóle wydarzyło. Że nie umarł samotnie w śmierdzącym schronie. Umarł kochany. Jeszcze raz dzięki Marysiu, moja wdzięczność dla Ciebie za to, co zrobiłaś dla Fenisia będzie trwała wiecznie.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
Dnia 26.02.2023 o 10:13, Aska7 napisał:

Druga rocznica będzie za miesiąc Marysiu. Czas leci 😢

Właśnie do mnie dotarło..... ja cały czas o tym myślę, a wiadomość o śmierci Makarego tak mnie przybiła, tak bardzo wróciły wspomnienia,  że efekty widać powyżej....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...