Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

Odwiedzam Cię Feniksie kolejnego 27. To dla nas wszystkich szczególna data, smutna data, która kojarzy się z dniem Twojego odejścia. Mój Psiaczek też powędrował za TM 27, równo dziesięć miesięcy temu. Dzisiejszy dzień nie jest jednak dla mnie tak bardzo bolesny, nie dlatego, że nie tęsknię i że to nie boli, że jego już nie ma. Mój Tofik postanowił odwiedzić mnie dzisiejszej nocy we śnie. Łączyła nas ze sobą szczególna więź. Po tej dzisiejszej nocy jestem spokojniejsza bo jestem przekonana, że tam gdzie teraz jesteście, jest wam dobrze. Biegajcie tam szczęśliwe bez bólu, chłodu, pragnienia, głodu ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.08.2022 o 12:35, Kate1 napisał:

Odwiedzam Cię Feniksie kolejnego 27. To dla nas wszystkich szczególna data, smutna data, która kojarzy się z dniem Twojego odejścia. Mój Psiaczek też powędrował za TM 27, równo dziesięć miesięcy temu. Dzisiejszy dzień nie jest jednak dla mnie tak bardzo bolesny, nie dlatego, że nie tęsknię i że to nie boli, że jego już nie ma. Mój Tofik postanowił odwiedzić mnie dzisiejszej nocy we śnie. Łączyła nas ze sobą szczególna więź. Po tej dzisiejszej nocy jestem spokojniejsza bo jestem przekonana, że tam gdzie teraz jesteście, jest wam dobrze. Biegajcie tam szczęśliwe bez bólu, chłodu, pragnienia, głodu ...

❤️ 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 5 weeks later...

Odwiedzam Cię Feniksie kolejnego 27. Ten dwudziesty siódmy boli szczególnie bo dokładnie rok temu mój Tofik powędrował za Tęczowy Most. Mija dokładnie rok bólu, tęsknoty, ogromnej pustki. Kto tak "ustalił", że żałoba trwa 12 miesięcy? Ciężko się pogodzić z odejściem mojego Psiaka i jeszcze trudniej z Twoim odejściem, Twoim losem. Boli. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...