Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

Dnia 28.04.2022 o 18:12, mari23 napisał:

Właśnie dlatego tak ogromny, wielki jest ten ból, że po 13 latach katorgi schroniskowej ten biedak dał radę cieszyć się życiem tylko 23 dni.... tego najbardziej mi żal, że tak krótko 😞 😞 😞

Może dlatego w tych "dobrych" momentach był taki radosny, uśmiechał się - może czuł, że tylko tyle tego życia przed nim i cieszył się pomimo bólu i cierpienia....

i jeszcze Kubuś[*] do niego tak nagle dołączył 😞 😞 Milusiowi właśnie minie 3 lata u mnie, a Kubunio rocznicy nie doczekał 😞 😞 był jednym z najbardziej dziarskich pośród staruszków przecież.... i pomimo natychmiastowej pomocy w dwie godziny tak cichutko odszedł 😞 😞

               764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kolejnego 27 zaglądam do Ciebie Feniksie, żeby Ci powiedzieć, że pamiętam, że byłeś i jesteś dla mnie (i nie tylko dla mnie) kimś ważnym, kochanym i wyjątkowym. Bądź szczęśliwy, gdziekolwiek teraz jesteś...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2022 o 17:29, Kate1 napisał:

Kolejnego 27 zaglądam do Ciebie Feniksie, żeby Ci powiedzieć, że pamiętam, że byłeś i jesteś dla mnie (i nie tylko dla mnie) kimś ważnym, kochanym i wyjątkowym. Bądź szczęśliwy, gdziekolwiek teraz jesteś...

764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Kolejny 27 i jak widzisz Kochany Feniksie są ludzie, którzy o Tobie pamiętają. Dołącza się do nich i moja skromna osoba. 

Przytulam Cię Mari23 bo zdaję sobie sprawę, że nie jest to dla Ciebie łatwy dzień. Ty byłaś najbliżej tego wyjątkowego Psa. 

"czas nie leczy ran, jedynie przyzwyczaja do bólu....."

Ja też straciłam mojego kochanego psiaka 27, dokładnie 8 miesięcy temu i muszę przyznać, że niestety prawdziwe te słowa. Mija kolejny miesiąc, wydawać by się mogło, że skoro czas leczy rany, powinno być łatwiej, a wcale tak nie jest. Boli ta pustka, którą po sobie zostawił Tofik. Są ludzie, którzy powiedzą - "to tylko pies", ale tyle ile ciepła i miłości potrafią nam dać te nasze zwierzaki ( w dodatku tak szczerze i bezinteresownie) to nawet nie każdy człowiek potrafi dać drugiemu człowiekowi. Ale chyba każdy, kto tutaj zagląda poczuł magię więzi, jaka potrafi połączyć człowieka z tak wyjątkową istotą jaką jest pies.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2022 o 18:09, Kate1 napisał:

Kolejny 27 i jak widzisz Kochany Feniksie są ludzie, którzy o Tobie pamiętają. Dołącza się do nich i moja skromna osoba. 

Przytulam Cię Mari23 bo zdaję sobie sprawę, że nie jest to dla Ciebie łatwy dzień. Ty byłaś najbliżej tego wyjątkowego Psa. 

"czas nie leczy ran, jedynie przyzwyczaja do bólu....."

Ja też straciłam mojego kochanego psiaka 27, dokładnie 8 miesięcy temu i muszę przyznać, że niestety prawdziwe te słowa. Mija kolejny miesiąc, wydawać by się mogło, że skoro czas leczy rany, powinno być łatwiej, a wcale tak nie jest. Boli ta pustka, którą po sobie zostawił Tofik. Są ludzie, którzy powiedzą - "to tylko pies", ale tyle ile ciepła i miłości potrafią nam dać te nasze zwierzaki ( w dodatku tak szczerze i bezinteresownie) to nawet nie każdy człowiek potrafi dać drugiemu człowiekowi. Ale chyba każdy, kto tutaj zagląda poczuł magię więzi, jaka potrafi połączyć człowieka z tak wyjątkową istotą jaką jest pies.

Moim zdaniem prawie żaden człowiek nie potrafi dać takiej bezinteresownej miłości jak zwierzę 🙂

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2022 o 18:40, agat21 napisał:

Moim zdaniem prawie żaden człowiek nie potrafi dać takiej bezinteresownej miłości jak zwierzę 🙂

Zgadzam się w 100%.

" Pies to jedyna istota na świecie, która kocha cię bardziej niż samego siebie. Bez powodu, mimo wszystko i na zawsze."

                                                                     znalezione w Internecie

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2022 o 21:15, KrystynaS napisał:

Zgadzam się w 100%.

" Pies to jedyna istota na świecie, która kocha cię bardziej niż samego siebie. Bez powodu, mimo wszystko i na zawsze."

                                                                     znalezione w Internecie

 

Nie tylko bez powodu, ale niejednokrotnie  wbrew samemu "człowiekowi" czasem, liżąc rękę, która bije i tuląc się do nogi, która kopie....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.06.2022 o 08:09, mari23 napisał:

Nie tylko bez powodu, ale niejednokrotnie  wbrew samemu "człowiekowi" czasem, liżąc rękę, która bije i tuląc się do nogi, która kopie....

To jest potworne, ale taka jest prawda. Niestety zdarzają się takie potwory w ludzkiej skórze 😞   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2022 o 08:31, mari23 napisał:

kolejny 27, kolejna zapalona dla Feniksa[*] świeczka....

czas nie leczy ran, jedynie przyzwyczaja do bólu.....

 

Dnia 27.06.2022 o 18:09, Kate1 napisał:

Kolejny 27 i jak widzisz Kochany Feniksie są ludzie, którzy o Tobie pamiętają. Dołącza się do nich i moja skromna osoba. 

Przytulam Cię Mari23 bo zdaję sobie sprawę, że nie jest to dla Ciebie łatwy dzień. Ty byłaś najbliżej tego wyjątkowego Psa. 

"czas nie leczy ran, jedynie przyzwyczaja do bólu....."

Ja też straciłam mojego kochanego psiaka 27, dokładnie 8 miesięcy temu i muszę przyznać, że niestety prawdziwe te słowa. Mija kolejny miesiąc, wydawać by się mogło, że skoro czas leczy rany, powinno być łatwiej, a wcale tak nie jest. Boli ta pustka, którą po sobie zostawił Tofik. Są ludzie, którzy powiedzą - "to tylko pies", ale tyle ile ciepła i miłości potrafią nam dać te nasze zwierzaki ( w dodatku tak szczerze i bezinteresownie) to nawet nie każdy człowiek potrafi dać drugiemu człowiekowi. Ale chyba każdy, kto tutaj zagląda poczuł magię więzi, jaka potrafi połączyć człowieka z tak wyjątkową istotą jaką jest pies.

Pamiętam o Feniksie, chociaż nie zawsze piszę😥 Pamiętam tym bardziej, że 27 odeszła też moja sunia. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kochany nasz Feniksie, zaglądam tutaj do Ciebie kolejnego 27 i ja, jak co miesiąc.  Pamięć o Tobie na pewno nie przeminie, dopóki jesteśmy tutaj, my wszyscy, poruszeni Twoją historią. Pozostaniesz w naszych sercach na zawsze, Kochany.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...