Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

Dnia 27.09.2021 o 13:50, agat21 napisał:

Na pewno jest duchem blisko Ciebie i dziękuje za pamięć. :)

W poniedziałek leżałam chora,  ale cały czas myślałam o tym, że to już pół roku.... uwierzyć trudno, mnie wciąż czasem się wydaje, że czeka w kuchni...

Dnia 28.09.2021 o 10:12, Gabi79 napisał:

Słuchajcie, a może wszyscy, którzy pamiętają o Feniksie złóżmy się ile kto może i uratujmy jakiegoś psiaka z długim stażem w schronisku?

Na pewno Feniks by tego chciał.

Ja finansowo ostatnio mam pod górkę, ale deklaruję 15 zł miesięcznie.

Na wątku zamojskim dramat, jak nie będzie "pospolitego ruszenia", to niektóre z psiaków wiosny, a może i Bożego Narodzenia nie doczekają.... pomóżmy choć kilku !!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mari23 napisał:

Na wątku zamojskim dramat, jak nie będzie "pospolitego ruszenia", to niektóre z psiaków wiosny, a może i Bożego Narodzenia nie doczekają.... pomóżmy choć kilku !!!!!

Który byłby najpilniejszy i czy jest gdzie go umieścić?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 27.10.2021 o 12:54, agat21 napisał:

7 miesięcy od kiedy Feniś hasa za Tęczowym Mostem. Czas leci nieubłaganie.

Mari, wytypuj kolejnego biedaka z Zamościa, któremu trzeba pomóc. Ja na razie nie wchodzę na wątek zamojski. Sama sobie musiałam dać ten zakaz.

Ja też sama sobie taki zakaz dałam i notorycznie go łamię...nie da się inaczej.... nawet, jeśli "zamknę oczy" - one i tak tam na pomoc czekają 😞 😞

"Agresor" schudł bardzo, skaczący lisek też szkielecik,  pręgus z żebrami na wierzchu z gładziutka sierścią, a tu zima idzie, staruszek ten podobny do Borysa - już oddzielony, a z nim w tym oddzielnym boksie ledwo powłóczący nogami niewidomy pies, na "ogólnym" starsze sunie dwie....

tragedia 😞 😞 "wytypować" nie sposób 😞 😞

 I jeszcze ta dwójka - z trójki oddanych przez "właścicielkę" psiaków- z kanapy do schroniska 😞 bo pańcia za granicę wyjechała 😞

245007038_4331761043609546_2001313676172473479_n.jpg

 

Dnia 27.10.2021 o 21:53, Tola napisał:

Też pamiętam [*]

Nadal czuję ogromny żal i smutek że się nie udało.

To taki psi męczennik:(

Te wspólnie spędzone 23 dni na zawsze zostaną mi w pamięci.... i żal, że tylko tyle 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.09.2021 o 10:12, Gabi79 napisał:

Słuchajcie, a może wszyscy, którzy pamiętają o Feniksie złóżmy się ile kto może i uratujmy jakiegoś psiaka z długim stażem w schronisku?

Na pewno Feniks by tego chciał.

Ja finansowo ostatnio mam pod górkę, ale deklaruję 15 zł miesięcznie.

na tym wątku są pierwsze deklaracje dla najbardziej potrzebujących psich staruszków z Zamościa

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...