Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

23 godziny temu, Aska7 napisał:

Kupiłam w Macedonii kilka paczek tych cienkich cerkiewnych świeczek. I palę chłopakowi mojemu, zawsze 5- go życie i 27- go pożegnanie : (

Szkoda, że tak krótko : (

tak, najbardziej żal, że tak krótko :( :( :( serce wciąż płacze :( :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 27.07.2021 o 13:06, KrystynaS napisał:

Pamięć o Tobie Feniks[*] sprawiła, że zabraliśmy kilku Twoich towarzyszy z tego smutnego i ciężkiego miejsca aby podarować im normalne życie. Ty nie zdążyłeś w pełni nacieszyć się taką zmianą, miałeś za mało czasu.

Dzisiaj kolejny 27..... :(

To prawda, że pamięć o Feniksie sprawiła kilka cudów....ale od niedzieli nie mogę przestać płakać wchodząc na wątek zamojski...tam kilku "Feniksów" o ratunek błaga :( ( :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2021 o 22:20, mari23 napisał:

Dzisiaj kolejny 27..... :(

To prawda, że pamięć o Feniksie sprawiła kilka cudów....ale od niedzieli nie mogę przestać płakać wchodząc na watek zamojski...tam kilku "Feniksów" o ratunek błaga :( ( :(

Wczoraj wieczorem długo rozmawiałam z Fenisiem, płakałam, prosiłam go, żeby jeszcze raz zorganizował jakąś pomoc dla tych najbiedniejszych, takich, jak ON....

jeżeli jeszcze nie zwariowałam, to chyba jestem tego bliska.... nie mogę spać, myślę o tych "Feniksach" za kratami... chyba nie nadaję się na Dogomanię :( :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kubunio to w sumie dziarski dziadek, aż byłam zaskoczona. Marysia go obudziła, poderwała na wysokość swojej głowy, wycałowała, postawiła na podłodze, ja podałam łapkę kurzęcą suszoną i tu obudził się w naszym małym zaspanym Kubusiu lew. Porwał w bezzębną szczękę, oburczał koleżeństwo i pożarł.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.09.2021 o 18:46, Aska7 napisał:

No i mamy z Kubuniem swoje tajemnice z trasy, ale to zakluk  zakluk. Nikt, nigdy, nic : )

choć troszkę zdradź ;)

Dnia 1.09.2021 o 19:20, Aska7 napisał:

I nie o fizjologię tajemnica jest. Nie, nie. : )

hmmm.... zaraz idę go wypytać ;) :)

Dnia 1.09.2021 o 20:53, elik napisał:

Ale podnosisz napięcie  🙂   Jak w kryminale  🙂  

Kubuś się uśmiecha "ukosem" i nie chce powiedzieć ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...