Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

12 godzin temu, agat21 napisał:

No widzicie, nawet nie miałyśmy pojęcia, że Feniś tak długi i obszerny testament napisał :) Kto wie, czy doczytałyśmy już do końca..

I teraz siedzi na Tęczowym Moście i merdając ogonkiem z radością się przygląda Waszej krzątaninie aby ten testament wypełnić! :)))

Link to comment
Share on other sites

Może będzie łatwiej - wątki  psów:

1. Bonus                                           -  kikou     -  Ewa Marta   WĄTEK

2. Uszko                                         -  kikou      -  Aska7

3. Szara                                          - Jagaa      -  Aska7   WĄTEK

4. Misio czarny                               -  BDT         -  mari23    WĄTEK

5. Duża biała                                   -  Murka     - Zagrodowy pies polski  WĄTEK

6. Jasna długowłosa                       - Szafirka   - Anula i Bogusik

7. Sunia na zdjęciu obok jasnej      - Szafirka   -  Alaskan malamutte

8. Mała sunia bez ogonka               - Szafirka   -  Tola

9. Czarny piesek niskopodłogowy  - Szafirka   - Jo37

10. Makary                                        - Dexterka - agat21   WĄTEK

11. Runo                                            - Dexterka - alaskan malamutte    WĄTEK

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Tola napisał:

Może będzie łatwiej - wątki  psów:

1. Bonus                                           -  kikou     -  Ewa Marta   WĄTEK

2. Uszko                                         -  kikou      -  Aska7

3. Szara                                          - Jagaa      -  Aska7   WĄTEK

4. Misio czarny                               -  BDT         -  mari23    WĄTEK

5. Duża biała                                   -  Murka     - Zagrodowy pies polski  WĄTEK

6. Jasna długowłosa                       - Szafirka   - Anula i Bogusik

7. Sunia na zdjęciu obok jasnej      - Szafirka   -  Alaskan malamutte

8. Mała sunia bez ogonka               - Szafirka   -  Tola

9. Czarny piesek niskopodłogowy  - Szafirka   - Jo37

10. Makary                                        - Dexterka - agat21   WĄTEK

11. Runo                                            - Dexterka - alaskan malamutte    WĄTEK

Jeden Feniks tyle psów ze schronu wyciągnął! Szacun, Dziewczyny! Numerów 6, 7, 9, nie kojarzę, ale jak będą miały swoje wątki, chętnie je poznam :) 

Link to comment
Share on other sites

Niniejszym potwierdzam, że przelałam schedę po Fenisiu po połowie dla Uszka i Bonusa, co w zaokrągleniu dało 997,62 zł dla każdego ze spadkobierców. Dla Uszka wysłałam Asku na to konto, z którego wysłałaś przelew dla Fenisia. Dla Bonusa na konto Ewy Marty.

Proszę potwierdźcie tu, jak przelewy dotrą.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Niniejszym potwierdzam, że przelałam schedę po Fenisiu po połowie dla Uszka i Bonusa, co w zaokrągleniu dało 997,62 zł dla każdego ze spadkobierców. Dla Uszka wysłałam Asku na to konto, z którego wysłałaś przelew dla Fenisia. Dla Bonusa na konto Ewy Marty.

Proszę potwierdźcie tu, jak przelewy dotrą.

 

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Przepraszam bardzo, był jeszcze przelew w wysokości 165 zł z bazarku wielkanocnego Aski7, który dotarł 8 kwietnia. Właśnie też podzieliłam go na pół i wysłałam do spadkobierców Fenisia.

Bardzo dziękujemy!!! Na wątku Bonusa padła od Aśki propozycja, żeby pieniądze zbierane dla Feniksa na konto Fundacji ZEA przeznaczyć na te psiaki z 12 wyjeżdżającej, które mają najmniej funduszy. My o tym wczoraj rozmawiałyśmy i myślę, że to bardzo dobry pomysł. Trzeba tylko przyjrzeć się na początku tygodnia jak wygląda sytuacja.  Co o tym myślicie? Tam jest chyba ponad 1000 zł.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ewa Marta napisał:

 

Bardzo dziękujemy!!! Na wątku Bonusa padła od Aśki propozycja, żeby pieniądze zbierane dla Feniksa na konto Fundacji ZEA przeznaczyć na te psiaki z 12 wyjeżdżającej, które mają najmniej funduszy. My o tym wczoraj rozmawiałyśmy i myślę, że to bardzo dobry pomysł. Trzeba tylko przyjrzeć się na początku tygodnia jak wygląda sytuacja.  Co o tym myślicie? Tam jest chyba ponad 1000 zł.

Bardzo dobry pomysł :)

Jeśli po rozdziale na psiaczki jakiś grosik się ostanie, to na weta dla Makarego bym bardzo poprosiła. Boję się myśleć co tam u niego może wyjść. Na razie wiadomo, że niewidomy staruszek :/

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, agat21 napisał:

Bardzo dobry pomysł 🙂

Jeśli po rozdziale na psiaczki jakiś grosik się ostanie, to na weta dla Makarego bym bardzo poprosiła. Boję się myśleć co tam u niego może wyjść. Na razie wiadomo, że niewidomy staruszek 😕

Twój Makary też się chyba załapuje, bo ma dwie deklaracje nie pokrywające kosztów.

Znalazłam link do zbiórki. Jest tam 1230 zł, ale coś z tego jest chyba odliczane. To wie najlepiej Tola:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/staryfeniks?fbclid=IwAR2lep1N6wEtK0OSgjvHAfDSDnGxlbK3mHHLvNSwjjNMR5bgg3mwsViwI9Q

 

Link to comment
Share on other sites

 Aktualizacja - Może będzie łatwiej - wątki poszczególnych psów:

1. Bonus                                           -  kikou     -  Ewa Marta   WĄTEK

2. Uszko                                         -  kikou      -  Aska7  WĄTEK

3. Szara                                          - Jagaa      -  Aska7   WĄTEK

4. Misio czarny                               -  BDT         -  mari23    WĄTEK

5. Duża biała                                   -  Murka     - Zagrodowy pies polski  WĄTEK

6. Jasna długowłosa                       - Szafirka   - Anula i Bogusik

7. Sunia na zdjęciu obok jasnej      - Szafirka   -  Alaskan malamutte

8. Mała sunia bez ogonka               - Szafirka   -  Tola  WĄTEK

9. Czarny piesek niskopodłogowy  - Szafirka   - Jo37  WĄTEK

10. Makary                                        - Dexterka - agat21   WĄTEK

11. Runo                                            - Dexterka - alaskan malamutte    WĄTEK

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Aska7 napisał:

Wszystko się świetnie układa. W sobotę wieczorem wracam z trzydniowego wyjazdu i w niedzielę do Zamościa. Feniś czuwa : )

Z podziwem to czytam. Ja kiedyś mogłam jechać ponad 1000 km wioząc dziecko, ale od lat jeżdżę krótkie dystanse i nie dałabym rady prowadzić tak długo. Najdłuższa trasa to mazury 250 km i to z przerwą. Po prostu zasypiam za kierownicą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...