Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

10 minut temu, beataczl napisał:

Te że zdjjęcia wyżej ponoć nie wychodzą z wolo. Było info na wątku od Izy ,wyczytała na fejsie zamojskim. Tylko MIsio co do mari jedzie i jeszcze inny maja spacery.

OK. Poprawię. Nie wiem, myślałam, że wszystkie z otwartego. 

Link to comment
Share on other sites

Wiolhelm, jeśli pomożesz i 300 zł stałej podtrzymujesz, to "wieszam rozum na kołku" i bierzemy tego "obijaka" :) Zaraz pomyślę nad jakimś bazarem dla niego, coby dozbierać kasy, a może ktoś jeszcze pomoże? 

Tolu, zarezerwujesz go w poniedziałek?

Kochana Aska zawiezie go razem  ze swoją sunią jadąc do Jaagi. I wszystko wskazuje na to, że jeszcze jeden psiul pojedzie do dexterki z nimi, ale o tym to już ktoś inny napisze i zrobi wątek :) 

 

IMGP3026.JPG.c1ab4d602dc55b1a5d9061a9a00acb69.JPG-1.jpg.c36981c00a6273fbfdaf1bc2ed3591f1.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, agat21 napisał:

Wiolhelm, jeśli pomożesz i 300 zł stałej podtrzymujesz, to "wieszam rozum na kołku" i bierzemy tego "obijaka" :) Zaraz pomyślę nad jakimś bazarem dla niego, coby dozbierać kasy, a może ktoś jeszcze pomoże? 

Tolu, zarezerwujesz go w poniedziałek?

Kochana Aska zawiezie go razem  ze swoją sunią jadąc do Jaagi. I wszystko wskazuje na to, że jeszcze jeden psiul pojedzie do dexterki z nimi, ale o tym to już ktoś inny napisze i zrobi wątek :) 

 

IMGP3026.JPG.c1ab4d602dc55b1a5d9061a9a00acb69.JPG-1.jpg.c36981c00a6273fbfdaf1bc2ed3591f1.jpg

Już pisałam, że bazarkami wspomoge.Na dzień dzisiejszy z szóstki moich bezdomniakow (kotów) zostają trzy,jednemu z nich kroi się domek.

Po wyadoptowaniu grosze z bazarkow pójdą na potrzebujących .

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, agat21 napisał:

Wiolhelm, jeśli pomożesz i 300 zł stałej podtrzymujesz, to "wieszam rozum na kołku" i bierzemy tego "obijaka" 🙂 Zaraz pomyślę nad jakimś bazarem dla niego, coby dozbierać kasy, a może ktoś jeszcze pomoże? 

Tolu, zarezerwujesz go w poniedziałek?

Kochana Aska zawiezie go razem  ze swoją sunią jadąc do Jaagi. I wszystko wskazuje na to, że jeszcze jeden psiul pojedzie do dexterki z nimi, ale o tym to już ktoś inny napisze i zrobi wątek 🙂

 

IMGP3026.JPG.c1ab4d602dc55b1a5d9061a9a00acb69.JPG-1.jpg.c36981c00a6273fbfdaf1bc2ed3591f1.jpg

Ale wiadomość:) Znowu mam mokre oczy:)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, mari23 napisał:

IMGP2817.JPG

Kochane ciocie, ja widzę..... i bardzo chciałbym jeszcze trawkę zobaczyć zamiast betonu...

Makary! Super imię 🙂 

A "skośnooki" ma imię, więc ktoś tam nad nim widocznie czuwa 🙂 To Harry. 
"Harry - owczarkowaty średni psiak, trafił do schroniska w bardzo kiepskim stanie podczas dużych mrozów, na razie bardzo spokojny i cichy".

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, mari23 napisał:

Następcą nr 1 czyli "dziedziczącym" deklaracje jest mały biedak "Uszko" pod opieką Asi.

Drugi - Bonus - zbiera nowe deklaracje, trzeci "następca" Misio ewentualne deklaracje odstępuje kolegom nr 1 i 2 :)

Poniżej wątek Bonusa:

 

 

18 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Dokładnie tak. Następcą przejmującym zadeklarowane wcześniej wpłaty jest Uszko:) Niebawem Asia założy mu wątek:)

 

Czyli moją deklarację 50,00 zł na Feniksa dzielę na Uszko i Bonusa i bardzo proszę o wpisanie na wątkach jako Agnieszka znajoma elik  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

 

 

Czyli moją deklarację 50,00 zł na Feniksa dzielę na Uszko i Bonusa i bardzo proszę o wpisanie na wątkach jako Agnieszka znajoma elik  :)

 

46 minut temu, wiolhelm170 napisał:

Ja tak jak elik .Moje 50 zł dla Feniksa pomiędzy uszko a 

Kochane dziewczyny, to oczywiście bardzo miłe z Waszej strony, że chciałyście obdarować Bonusa, ale deklaracje Feniksa mialy iść na Uszko  On był pierwszy w kolejce. Nie gniewajcie się i nie myślcie, że odrzucam pomóc. Ja tylko nieśmiało przypominam, że tak miało być.

Link to comment
Share on other sites

Halo, halo. Bardzo proszę o konkretne decyzje deklarowiczów Fenisia. Ustaliłam z Ewą Martą, która wzięła pod opiekę burego Bonusa, że spadek po Feniksie zostanie podzielony na pół między Bonusa i czarnego Uszka, którego przejęłam razem z wątkiem Feniksa. Natomiast deklaracje Fenisiowe miały pozostać dla Uszka. Jeśli ktoś chce inaczej to bardzo proszę o informację na tym wątku. Pamiętajcie - "Wszystkie psy są nasze" : )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, agat21 napisał:

Wiolhelm, jeśli pomożesz i 300 zł stałej podtrzymujesz, to "wieszam rozum na kołku" i bierzemy tego "obijaka" :) Zaraz pomyślę nad jakimś bazarem dla niego, coby dozbierać kasy, a może ktoś jeszcze pomoże? 

Tolu, zarezerwujesz go w poniedziałek?

Kochana Aska zawiezie go razem  ze swoją sunią jadąc do Jaagi. I wszystko wskazuje na to, że jeszcze jeden psiul pojedzie do dexterki z nimi, ale o tym to już ktoś inny napisze i zrobi wątek :) 

 

IMGP3026.JPG.c1ab4d602dc55b1a5d9061a9a00acb69.JPG-1.jpg.c36981c00a6273fbfdaf1bc2ed3591f1.jpg

Razem z Szarą i Makarym pojedzie Runo, pies, który spędził kilka lat w boksie z Quatro, Szamanem, Chesterkiem i Pongo...Teraz on dostał szansę. Serdecznie zapraszam na wątek Runo:

Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!! - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Aska7 napisał:

Halo, halo. Bardzo proszę o konkretne decyzje deklarowiczów Fenisia. Ustaliłam z Ewą Martą, która wzięła pod opiekę burego Bonusa, że spadek po Feniksie zostanie podzielony na pół między Bonusa i czarnego Uszka, którego przejęłam razem z wątkiem Feniksa. Natomiast deklaracje Fenisiowe miały pozostać dla Uszka. Jeśli ktoś chce inaczej to bardzo proszę o informację na tym wątku. Pamiętajcie - "Wszystkie psy są nasze" : )

Skoro ustaliłyście ..... :)

to tu mają się odzywać te, które chcą inaczej, a pozostałe potwierdzą na nowym wątku 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...