Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

7 minut temu, elik napisał:

Jakkolwiek będzie, Faniks już jest wygrany. Wygrał w momencie, kiedy zapadła decyzja o zabraniu go ze schronu. Najlepiej on sam to czuje. Czuje miłość i troskę Mari i to, że ma ciepło, miękko i smaczne żarełko. Ja wierzę, że jeszcze będzie lepiej.

 

3 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Ja ciągle chcę wierzyć, że to się uda wyleczyć. Fenisiu walcz skarbie dla nas, dla mari, dla naleśników...

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo zasmuciły mnie te ostatnie informacje:(

Już zdawało się, że powolutku będzie lepiej, te zdjęcia uśmiechniętego Fenisia dawały sporo nadziei, no i tyle ciepłych myśli płynie do niego i mari.

Czy dobrze zrozumiałam, że krew na biochemię pobrana, tylko trzeba tylko poczekać na wynik?

 

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Tola napisał:

Bardzo zasmuciły mnie te ostatnie informacje:(

Już zdawało się, że powolutku będzie lepiej, te zdjęcia uśmiechniętego Fenisia dawały sporo nadziei, no i tyle ciepłych myśli płynie do niego i mari.

Czy dobrze zrozumiałam, że krew na biochemię pobrana, tylko trzeba tylko poczekać na wynik?

 

Zrozumiałam tak samo,więc chyba - tak jest.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że to przejściowy kryzys i że poranny brak wieści to dobry znak.

Fenio poczuł się rozluźniony, organizm opuściło dotychczasowe napięcie i trochę się rozłożył. Ale opieka, leki i kroplówki i będzie dobrze. Morfologia w końcu nie taka najtragiczniejsza, tylko limfocyty, ale pamiętacie jak przepotwornie był zarobaczony.

 

Cały czas trzymam kciuki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...