Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

10 godzin temu, mari23 napisał:

właśnie dlatego zdjęcie zrobiłam! :) i dodam - rana na łapie nie czerwieni się z daleka, nie ropieje... :) jest jeszcze, ale coraz mniejsza, zarastająca powoli.

Jest jeszcze jedna świetna wiadomość od Fenixa - 'ja nie mam żadnego koniowego ogona!!,proszę mi tu nie opowiadać!.Pięknie stoję i zaraz uruchomie swój ogonek,taki własny,nie żaden zespół końskiego ogona,no!'

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, bou napisał:

Jest jeszcze jedna świetna wiadomość od Fenixa - 'ja nie mam żadnego koniowego ogona!!,proszę mi tu nie opowiadać!.Pięknie stoję i zaraz uruchomie swój ogonek,taki własny,nie żaden zespół końskiego ogona,no!'

Oj, żeby Twoje słowa okazały się prorocze :)

Link to comment
Share on other sites

Zapłaciłam przelewem z mojego konta za badania ( 125zł) i leczenie (330 zł) Fenisia, mam nadzieje, że cel przelewu nie jest za bardzo "podejrzany" ;) może to jakiś spisek tych przestępców - antyFenisiowców - którzy dewastują mu posłanko ;)

Na 1 stronie zrobiłam swój post rozliczeniowy, a bieżące rozliczenie tu wklejam.

Otrzymałam: 1.000,-zł.

400,- przelew od agat21

600,- przelew od agat21 

Wydałam:  828,- zł.

149,- Eukanuba Intestinal sucha karma

46,- Animonda Intestinal ( 2 x 23 zł) 2 małe op.700g

178,- Canivinton ( sklep zooexpress) 16.03.

455,- Mal-Vel przel.za badania i leczenie (23.03.)

zostało 172,- zł. :)

Fenisio wieczorem troszkę markotny, może pogoda, bo i mnie strasznie "łamie w kościach"...ale nosek zimny i jęzor schowany - micha wyczyszczona, więc  chyba nie jest źle :)

Link to comment
Share on other sites

Idzie zmiana pogody, więc na pewno czuje biedaczysko w kościach. Ale za to pogoda ma się zmienić na cieplejszą i słoneczną, więc chyba pocierpi, a potem będzie lepiej :) 

Kolacja smakowała - to najważniejsze :) 

Mari, jak stoicie z puszkami Intestinala? 

I podrap go za uszkiem od nas, skoro już na to pozwala :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, agat21 napisał:

Brzuszek pełny, można spać spokojnie awantury o kolację dziś nie było :D

I oby ci podstępni nie nabrudzili w nocy.. ;)

Fenio dzisiaj przytomny bardzo, oczka szeroko otwarte więc może będą się bali.  Przyczają się, zaczekają jak będzie bardziej zmęczony np po spacerku i wtedy zaatakują!

Dobre nocy, kolorowych snów.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, agat21 napisał:

Idzie zmiana pogody, więc na pewno czuje biedaczysko w kościach. Ale za to pogoda ma się zmienić na cieplejszą i słoneczną, więc chyba pocierpi, a potem będzie lepiej :) 

Kolacja smakowała - to najważniejsze :) 

Mari, jak stoicie z puszkami Intestinala? 

I podrap go za uszkiem od nas, skoro już na to pozwala :) 

puszek jeszcze dużo, spora dostawa przyszła przecież :) a drapanie za uszkiem chyba już polubił :) 

pogoda u nas dzisiaj brzydka była, padało, chwilami to lało jak z cebra :( może się zmieni, ale mnie kości bolą, jak na deszcz :( :( może moje kości się mylą? oby! ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

puszek jeszcze dużo, spora dostawa przyszła przecież :) a drapanie za uszkiem chyba już polubił :) 

pogoda u nas dzisiaj brzydka była, padało, chwilami to lało jak z cebra :( może się zmieni, ale mnie kości bolą, jak na deszcz :( :( może moje kości się mylą? oby! ;)

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Fenio dzisiaj przytomny bardzo, oczka szeroko otwarte więc może będą się bali.  Przyczają się, zaczekają jak będzie bardziej zmęczony np po spacerku i wtedy zaatakują!

Dobre nocy, kolorowych snów.

 IMG-20210323-WA0002.jpg

 

 

                           Gify - Stylowi.pl - Odkrywaj, kolekcjonuj, kupuj

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Ciekawe czy chłopak upilnował w nocy swoich prześladowców?!

upilnował, co za bardzo mnie nie cieszy...

31 minut temu, Aska7 napisał:

Jest apetyt, jest dobrze : )

No własnie apetyt nieco zmalał, aktywność też :( ale nosek zimny i to chyba tylko "huśtawka w dole" chwilowo...

ponieważ rano mało zjadł i Forthyron został w miseczce, nie miałam wyjścia - tabletka wylądowała w okruszku fileta z kurczaka (kawałeczek, chudy, oskubany z ciasta) - tylko temu, że z lewej strony nie ma zębów zawdzięczam fakt, że mam jeszcze 5 palców ;) ;) NIE JEST ŹLE :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sposób na zajadanie tabletek bez smarowania tłuszczem - zamrażamy kawałek surowego chudego mięsa. Bardzo ostrym nożem odkrawamy plasterek jak najbardziej cienki,  tak cienki, że aż przeźroczysty. Tym plasterkiem owijamy tabletkę - rozmrozi się błyskawicznie na tabletce, pies pochłonie też natychmiast, ale na własne palce trzeba uważać. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...