Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

Witajcie! Nie znam Twojej wetki mari jedynie tyle co z opisu, ale wydaje się dobrym lekarzem, takim rozsądnym, mądrze podchodzi do pacjenta i do opiekuna i jestem przekonana, że robi i dalej będzie robić wszystko co może żeby pomóc i psu i Tobie. Nie obiecuje cudu i dobrze, zamiast tego realnie i stopniowo działa razem z Tobą. Feniks wygląda z dnia na dzień coraz lepiej bo mądrze się nim opiekujecie obydwie. Nie wiem czy jest karma Intestinal senior, bo karmy dla seniorów są delikatniejsze, uwzględniają że starszy pies może mieć słabsze różne narządy nie tylko jeden. I zaszalejcie od czasu do czasu i daj mu kawałek naleśnika.

Pięknie wygląda na dzisiejszych zdjęciach

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aska7 napisał:

Apetyt i ładna kupa, to w przypadku psa połowa sukcesu : )

no to połowę sukcesu mamy! Nawet większą połowę! ( choć podobno połowy są tylko dwie równe ;))

22 minuty temu, rozi napisał:

Ja słyszałam, że naleśniki są świetne na nerki.

My z Feniksem oboje mamy chore kłębuszki nerkowe....chyba przejdziemy razem na dietę naleśnikową :) :)

7 godzin temu, agat21 napisał:

IMG-20210319-WA0013_resize_47.jpg

Bardzo dostojnie tu wygląda. I rzeczywiście - gdybyśmy nie wiedziały, że on jest chory - to wygląda zdrowo i kwitnąco. Łysy pycholek można wziąć za takie łaciate umaszczenie.

I wygląda, że dzisiaj go tak za bardzo nie boli :)

dostojnie.... ;) z tym ziarenkiem ryżu na pysiu (na czarną godzinę zostawił?) jest tak słodki, że tylko przytulić i ucałować :)

wesoło mnie powitał, dostał obiadek i po chwili odpoczynku zaczął węszyć przy stole, poszczekiwać, ale nie tak "dawaj już! " tylko "co masz dobrego na twój obiad? ". Mąż wychodząc z kuchni z obiadem i słysząc jego poszczekiwanie zawrócił  mówiąc do mnie i podając mi swój pełny talerz: "może daj mu trochę"... no popłakałam się ze śmiechu :) :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Agat to nie musiało się zdarzyć, ale MOGŁO. Mógł też stracić zęby na przykład z powodu niedoborów pokarmowych, czy różnych zmian zapalnych w jamie ustnej.

Cierpiał latami, to nie ulega wątpliwości, ale teraz między innymi dzięki Tobie już nie cierpi. Inne tam zostały i cierpią nadal.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, maarit napisał:

Feniks: Co masz dobrego?

mari23: Ale Ty już jadłeś!

IMG-20210319-WA0027_resize_98.jpg

Feniks: Pierwsze słyszę... Ze mną siebie podzielisz? 

IMG-20210319-WA0023_resize_58.jpg

Serio? Nie ma szans???

IMG-20210319-WA0024_resize_47.jpg

 

18 minut temu, maarit napisał:

- Nie przypominam sobie żebym jadł kolację... A Ty co jesz? 

IMG-20210319-WA0033_resize_72.jpg

No przecież jakbym jadł, to bym pamiętał ;)

IMG-20210319-WA0032_resize_99.jpg

                                       ♥ Tatty Teddy ♥ | Teddy bear pictures, Tatty teddy, Teddy bear quotes

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...