Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

12 minut temu, maarit napisał:

I samo się dodaje :)

IMG_20210314_111601_resize_49.jpg

Jak wybierzesz pliki to osobno powinnaś mieć apat i Lit Photo zdjęcia ,wybierasz z lit photo i klikasz na to zdjęcie.przy tym zdjęciu pisze compres a nie jpg.ustaw po prawej rozmiar ja ustawiam na 500 kB.(zanim zaczniesz kompresować)

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam teraz na laptopie tamto zdjęcie. Ja sobie źle ustawiłam rozdzielczość ( o zgrozo) no i nie kompresowałam tylko zmieniałam rozdzielczość. Wtedy się chyba nie traci "na jakości" zdjęcia.... Chyba.... Mniejsza z tym ;)
Nie znam się na tym :) Grunt żeby foty były szybko na wątku :) 
DZiękuję za wszelkie wskazówki :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, maarit napisał:

Zmieniłam teraz na laptopie tamto zdjęcie. Ja sobie źle ustawiłam rozdzielczość ( o zgrozo) no i nie kompresowałam tylko zmieniałam rozdzielczość. Wtedy się chyba nie traci "na jakości" zdjęcia.... Chyba.... Mniejsza z tym ;)
Nie znam się na tym :) Grunt żeby foty były szybko na wątku :) 
DZiękuję za wszelkie wskazówki :)

W tym programie litphoto jest opcja-zachowaj rozdzielczosc-ja dałam 80%.Jakie fotki wychodzą,zobacz na moim bazarku.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, maarit napisał:

Przepraszam wszystkie osoby, które logują się na komputerze. Te zdjęcia są pewnie na pół strony.

W edycji postu kliknij dwa razy na zdjęcie, pokaże się ramka do zmniejszania. Tak samo zmniejszać można tuż po wklejeniu zdjęcia, zanim dodasz post.

IMG-20210314-WA0002.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zważywszy na to, ile czasu szła ostatnio paczka z karmą i że Feniks zajada teraz głównie puszki - najlepiej mu "wchodzą", może na suche przyjdzie jeszcze później czas, może na razie zęby mu nie pozwalają swobodnie zajadać suchej karmy, bo go bolą :( - zamówię mu kolejne. Przyszło 12 puszek, 1,5 dziennie psiaczek zjada, więc starczy ich raptem na 8 dni. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aska7 napisał:

Może dawać mu na zmianę Intestinal i Hepatic ?

Nie wiem, nie znam się aż tak. Na razie wiadomo, że po Intestinalu ma dobre trawienie i koopy. Proszę o wypowiedź bardziej doświadczone dogomaniaczki. Mogę domówić Hepatica i będzie miał na zmianę.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Aska7 napisał:

Może dawać mu na zmianę Intestinal i Hepatic ?

Psy często źle reagują na każdą zmianę karmy. Wg mnie, intestinal jest bardziej uniwersalną karmą, niż hepatic. Na swoich starych Onkach przerabiałam obie. 

I jak jest dobrze, to nie ruszać :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

A tu spróbuję pokazać jak się "awanturował" :D Jest moc!!

głodny Feniks

Robi wszystko, żeby zasłużyć na swoje imię:) Ale słyszycie jaki ma zdarty głoś? Kochany jest i tak bardzo chce teraz żyć:) W schronisku nie miał już siły, poddał się, bo co to za życie, raczej nędzna wegetacja. Teraz to co innego. Ciepło, ból minimalizowany, robale wybite, wygodne posłanko, pełny brzuszek...  Uwielbiam Cię cudowny psie:)

 

Elunia (Ellig) miała to napisać, bo spotkałyśmy się dzisiaj i uradziłyśmy, że z naszego bazarku Feniks dostanie nie 10, a 15%. Odejmiemy 5% naszej Kulce, która w tej chwili jest zaopatrzona i potrzebujemy tylko zabezpieczyć ja przeciwko kleszczom. Oddamy jej 5% Feniksowi. Czekamy na ostateczne rozliczenie, ale kwota dla feniksa to ponad 212 zł:)

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...