Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

I trzustka....:(

Moja starsza ONka z problemami:  nadwrażliwy przewód pokarmowy, wątroba, trzustka, jest od dwóch lat na karmie:

Eukanuba intestinal formula - sucha

ROCCO - Diet Care Gastro Intestinal  - (kurczak z pasternakiem) - mokra. Na szczęście, nie jest uczulona na kurczaka.

Obecnie, wszystkie parametry krwi ma w normie.

Może warto spróbować tych karm dla Fenixa? Ceny z ZOOPLUSA, do wytrzymania.

Feniks ma wolę życia, to widać po oczach i jest pod opieką Marysi i mądrych wetek. Będzie dobrze 

Link to comment
Share on other sites

Wyniki złe, ale jakie są rokowania? Co mówią wetki? To jest najważniejsze.

Zaraz wkleję posumowanie jaką karmę zamówiłam dla Feniksa w sobotę. W poniedziałek paczka została przekazana do GLS ... i dooopa od tej pory. Nie ma wciąż informacji kiedy karma zostanie dostarczona :(

Link to comment
Share on other sites

Jak na jego stan, to wyniki nie są wcale takie złe. Najgorzej jest z tarczycą. Wątroba lekko podniesione enzymy. Nerki wcale nie tak żle. Fosforany są podniesione, ale bierzcie pod uwagę ile on ma lat. Niepokoi brak glukozy w krwi.

Anemia jest , ale przy takim zarobaczeniu to też normalne. Potas wysoki,może dostał za dużo w kroplówce.

Albuminy obniżone z niedożywienia.

Właściwie wszystko jest do wyrównania. Ciekawe jak zęby, czy nie są źródłem infekcji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Jak na jego stan, to wyniki nie są wcale takie złe. Najgorzej jest z tarczycą. Wątroba lekko podniesione enzym. Nerki wcale nie tak żle. Fosforany są podniesione, ale bierzcie pod uwagę ile on ma lat. Niepokoi brak glukozy w krwi.

Anemia jest , ale przy takim zarobaczeniu to też normalne. Potas wysoki,może dostał za dużo w kroplówce.

Albuminy obniżone z niedożywienia.

Właściwie wszystko jest do wyrównania. Ciekawe jak zęby, czy nie są źródłem infekcji.

Dzięki za głos rozsądku Poker.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

 Ciekawe jak zęby, czy nie są źródłem infekcji.

Super uwaga, zęby mogą być źródłem. Ale tu sprawa złożona, robale, świerzb i cała reszta. Na samym początku miałam napisać, że odrobaczanie osłabi tego prawieducha, no ale nie było rady, więc nie napisałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...