Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

1 minutę temu, rozi napisał:

Feniks ma teraz, na tym zdjęciu przynajmniej, czyste oczy. Jest mu sto różnych rzeczy, ale nie wygląda na zjazd w dół, przeciwnie, zbiera się do życia.

Jeszcze trochę i wiosna, słonko, trawa. 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jesteście wielkie, jestem pełna podziwu. Mam nadzieję, że biedny Feniks zazna wreszcie prawdziwego psiego życia i oby jak najdłużej. A oczy coraz żywsze, jest chęć do życia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Aska7 napisał:

Jeszcze trochę i wiosna, słonko, trawa. 

 

46 minut temu, rozi napisał:

Jeszcze jajeczko zniesie  :)

 

42 minuty temu, Aska7 napisał:

Jak się uśmiechnie to ja zniosę ...

Jak się takie teksty pojawiają na wątku, to znaczy, że ciśnienie zeszło naprawdę :D Bedzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

Urosan. Kruszewicz mówił, że jak nie wiadomo co jest, to trzeba dawać urosan.

 

Znam, jako dziecko musiałam pić wiele ziół na chore nerki - skrzyp,  pokrzywę, Urosan też...do dzisiaj nie lubię żadnej  herbaty...ot, taki "uraz z dzieciństwa";) ale Feniksowi zrobię :)

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

No dobra. To co słychać u chłopaków ? Apetyt, qpy, nastrój ?

Wszystko jest : apetyt, qpy, nastrój :)

Własnie do nich zajrzałam - śpią dwa susły. Bardzo się cieszę, że Feniks śpi mocno, nie "na czuwaniu", ułożony na boczku, lekko pochrapuje ;) Kubunio nie chrapie, dzisiaj jakiś bardziej śpiący - ze spaceru sam wrócił i poszedł spać.

Pościerałam kałuże i cichutko wyszłam, żeby tu zajrzeć. Kubuś się obudził, Feniks śpi dalej. Zaraz do nich wrócę.

Feniks po południu posiedział sobie na słoneczku troszkę ( posiedzieliśmy razem na tarasie, nie męczyłam go po schodach) a jak tylko odpięłam smycz - popędził do kuchni...sikać oczywiście. Ale wielką koopę z niewielką już ilością robali zrobił na schodach...kochany piesio :) Apetyt ma wilczy, pije, jak smok, nawet sam już do mnie podchodzi i patrzy, jakby czekał na pogłaskanie :)  Jutro mam być w lecznicy z Kubusiem, Milusiem i Feniksem.... jak ja to zrobię? Całą noc mam do myślenia ;) Wciąż martwią mnie te moje schody....ale domu przebudować się nie da :( mąż szykuje "równię pochyłą" z listeweczkami - zejście dla skarbeczka słodkiego :)

Feniks i ja bardzo dziękujemy za paczki:

- Alaskan za paczuszkę z maściami, lekami, kocykami i podkładami ( to "coś słodkiego" mi odstąpił;))

- Anuli za paczkę z posłaniem, pokrowcem, mięciutkimi rzeczami i również czymś słodkim - oj, przytyję, bo znów Feniks powiedział, że to dla mnie, on nie chce stracić swojej smukłej talii ;)

- Anuli za wspaniały materacyk ortopedyczny - tego Feniks odstąpić nie chce, chociaż dzisiaj kręgosłup boli mnie wcale  nie mniej, niż jego (nosiłam go wczoraj, to nie czułam, dzisiaj nie noszę - a czuję ;))

-Agat21 za dwa wielkie pudła  z podkładami (oba jednakowe - w jednym 4 paczki, w drugim - 1 paczka i mnóstwo pogniecionego papieru ;))

Popołudnie upłynęło nam na spacerowaniu i wymianie mokrych posłanek na suche, z zastosowaniem otrzymanych prezentów.  Muszę trochę zreorganizować "teren", żeby Feniks korzystał z materacyka, bo on ciągle zmienia miejsce spania, Kubuś dostosowuje się i zajmuje to wolne :)

 

 

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mari, w jaki sposób Twoje wetki walczą z tym upiornym świerzbowcem? Kiedyś były tylko płukanki, dziś i zastrzyki i podobno tabletki Bravecto niektórzy weci stosują. Z tym, że Bravecto tylko dla młodszych i silniejszych psów.

Sunia znajomych bała się bardzo takiej drewnianej rampy dostosowanej do bagażnika samochodu - pomogło, kiedy parę razy przeprowadzono ją po rampie położonej na ziemi - za smakołykiem jasne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...