Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Jak go zobaczyłam na wątku Pongo, to jakbym dostała lewym sierpowym między oczy. Nie wiem dlaczego, bo to przecież nie pierwsza bida na dogo, ale jakiegoś wzmożenia niewytłumaczalnego dostałam.

Aska, bo on całym sobą błagał o pomoc. Myślę, że on mógł siedzieć wcześniej gdzię zagrzebany w budzie, a w końcu wyszedł, żeby szukać ratunku. Wiedziałam, że trzeba mu pomóc. Jak moje próby znalezienia mu miejsca spełzły na niczym, postanowiłam szukać pomocy razem z Wami tu na dogo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Nie leczona wada serca, jaką ma Kubuś w konsekwencji prowadzi do śmierci.

Niestety wiem, chorobę serduszka przerabiam na własnym psiaku :( Na szczęście Kubuś jest już pod dobrą opieką i jeśli nie już to wkrótce zostanie wdrożone leczenie,a to poprawi nie tylko jakość jego życia, ale też wpłynie na jego dlugość. Moja sunia ma i chore serce i nerki.  Koszmar, leczenie serca źle wpływa na nerki, leczenie nerek źle wpływa na serce. Dlatego bardzo, bardzo życzę mu, żeby nereczki były zdrowe.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, KrystynaS napisał:

Agat, Aska to co zrobiłyście dla Feniksa jest nie do przecenienia, musiałyście o zrobić po prostu. Impulsem który wyzwolił te reakcje było zwykłe zdjęcie które zrobiła Alaskan. A teraz mari kontynuuje dzieło.

Podpisuję się pod tym.Dobrze,że jesteście.

Link to comment
Share on other sites

Ciocia mari, po wczorajszym dniu, aż za bardzo "czuje", że ma kręgosłup.
Z tego co mi wiadomo przyszły 4 przesyłki. Psiaki miały dzisiaj rozrywkę, bo aż 3 kurierów "przybyło" , no i ktoś ich musiał obszczekać - samo się nie zrobi ;) 
Prosiła, żeby podziękować a ona sama aię tutaj odezwie jak trochę odpocznie. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W oczach wszystko widać. Miałam dużo do czynienia z ptakami egzotycznymi, mądrego weta znaleźć trudno, i jak ktoś (na ptasim forum) się martwił, że ptaszek ospały jakby, to zawsze pisałam popatrz na oczka. Bo jak bystre, czyste, błyszczące, to nic mu nie jest takiego, żeby panikować.

Feniks ma teraz, na tym zdjęciu przynajmniej, czyste oczy. Jest mu sto różnych rzeczy, ale nie wygląda na zjazd w dół, przeciwnie, zbiera się do życia.

Jeszcze jedno - warto do wody dodać trochę herbatki ziołowej, oczyszczającej, za cholerę nie mogę sobie w tej chwili przypomnieć nazwy. Taka mieszanka sprzed lat, nie jakiś wynalazek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...