Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

6 minut temu, Aska7 napisał:

Kubuś to dziarski dziadek : )

Tak. Marysia pisała, że chłopaki się uzupełniają. Kubuś chce na podwórko i trzeba go wciągać do domu, a Dużego trzeba  namawiać do wyjścia, za to bardzo chętnie zasuwa do domu. Tyle wiedziałam, więc się z Wami dzielę :)
Marysia na pewno wpadnie i wszystko nam opisze. 

Link to comment
Share on other sites

Boksy z budami są ładne. Ale co w zimie, a w Zamościu potrafią być tęgie. Psy z boksów ogólnych mają jakieś pawilony. Pewnie nieogrzewane, ale zawsze jakieś mury.

mari, czy potrzebujesz manele typu kołdry, prześcieradła, poszwy ?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, maarit napisał:

Cioteczki, trzymajcie "lajki" dla tych bardziej zasłużonych i tych którzy mądrze piszą ;) Ja tylko wstawiam zdjęcia, nawet nie moje.  

Lajków jest zbyt mało. Miło jest lajkować mądre wypowiedzi, ale psie zdjęcia również :) 

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, KrystynaS napisał:

To Duży wychodzi na dwór, daje radę iść?

No... ja tak zrozumiałam i sama sie trochę zdziwiłam, zresztą przyjdzie mari to mnie ewentualnie poprawi.
Za to Kubuś zakurza jak mały samochodzik, ciężko go namierzyć, a wołać nie ma sensu ;) nie usłyszy. Pisałam Marysi, że trzeba mu balon z helem uwiązać do obróżki to będzie łatwiej piechura zlokalizować. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mari napisała, że nasz większy psiaczek chodzi. Na spacer leci za innymi :) Lepiej mu idzie wchodzenie po schodach, gorzej schodzenie z nich. I oczywiscie szybko wraca do domu. Nic dziwnego. On wraca do raju, który ma moze po raz pierwszy w życiu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem wygląda dużo lepiej, wzrok przytomniejszy:)

A w kwestii podkładów chciałam tylko napisać, że jakiś czas temu kupiłam te tanie 100 sztuk dla podopiecznego ewu. Okazało się, że są bardzo kiepskiej jakości i słabo wchłaniają. czasami warto wydać więcej, ale kupić lepsze niestety:(

 

Link to comment
Share on other sites

Może nie zarzucajmy Marysi pytaniami, bo biedna nie ma czasu na nie odpowiadać. Oprócz tych dwóch ostatnich psiaczków, ma do obsługi nie małe stadko, a i przecież prace domowe do wykonania.  Wpadnie to sama napisze co i jak  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...