Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

Trasa z Zamościa do Myślenic ( kotek tam zostaje), potem autostradą 40 km za Wrocław - do mnie. Całość w obie strony to pewnie z 1300km. 

Trzymamy kciuki za spokojną, bezpieczną i miłą podróż, oby staruszki nie sprawiały kłopotów :)

 

Morelcia to takie "dziecko specjalnej troski" ;) bardzo lubię to jej zdjęcie, oddaje całą Morelkową osobowość :)

IMG-20200830-WA0008.jpg

Pikuś z Wojtyszek

Pikuś.jpg

Tuliś z Miedar ( w trakcie leczenia)

IMG-20210213-WA0017 (Copy).jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

od lewej: głuchy,ślepy i łobuz czyli Kajtuś, Miluś i Tina :)

SAVE_20201024_205044.jpg

rude, stare, uparte czyli Betty :)

IMG-20201101-WA0015 (Kopiowanie).jpg

rude, stare, zakapior czyli Misio podczas "polowania na wróble" ;) to pies po zmarłych sąsiadach

IMG-20201129-WA0023 (Copy).jpg

 niewidomy Kazanek (po usunięciu wielkiego nowotworu jąder)

1355367103_IMG-20200606-WA0009(1).jpg.9a33cf1e0feaa1da318f3f6587fdeda3.jpg

i rudo-czarne czyli stary, jednouchy Pirat

IMG-20201122-WA0019 (Copy).jpg

oto moja dziesiątka <3

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agat21 napisał:

Piękna rodzina :) ❤❤❤

Dziękuję za te słowa - tak właśnie - rodzina ! Kilkoro z nich ma za sobą powrót z adopcji (Betty, Pikuś, Morelka, Misiek) obiecałam  im, że już więcej nie będą się stresować kolejną zmianą. Pirata nikt nie chciał, bo bez ucha, Morelka - psychicznie i neurologicznie "uszkodzona"I...i zostały... jedynie Tina jest młodziutka, czeka na sterylkę i domek na nią czeka, no i jeśli Tulisiowi nie wyjdzie zły wynik badania  histopatologicznego, spróbuję znaleźć mu dom, ale on jest tak bardzo delikatny, wrażliwy, że już się rozglądam wśród osób, które znam,którym ufam, nie chciałabym go obcym powierzać.

Przedstawiłam ich Wam tutaj, żeby było wiadomo, do kogo jadą dwa staruszki  :)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, KrystynaS napisał:

Jak długa trasa czeka jutro Aska i psiaki. Zamość - Wrocław?

Oj, znacznie dłuższa. Aska musi dojechać od siebie do Zamościa, potem pod Wrocław do mari, a potem wrócić do siebie. Nie będę ujawniać jej miejsca zamieszkania, może sama zdradzi. :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, KrystynaS napisał:

Czy będzie jechać ze zmiennikiem? to bardzo długa trasa. Pomyślałam że ... jak ona da radę jeśli będzie sama

Nie wiem, nie zdradziła, ale chyba sama. Bardzo żałuję, że nie mogę wziąc urlopu i pojechać z nią, bo chętnie bym ją wsparła w podróży, ale jestem sama na posterunku w pracy, jeszcze pracuję za koleżankę, której nie ma, więc kicha :( 

Link to comment
Share on other sites

Piękna Rodzinka mari23 serce-ruchomy-obrazek-0128.gif, masz wielkie serce :).

Wyszłam dzisiaj na spacer z psiakami a tutaj zong - śnieg, tak od pomyślałam że w zamojskim schronisku już pewnie całkiem biało.

A dzisiaj wielki dzień dla dwóch biednych staruszków. A czy ten drugi piesek Kubuś będzie miał swój wątek czy będzie tutaj ?

Trzymam mocno kciuki  za spokojną bezpieczną podróż - za Askę7 serce-ruchomy-obrazek-0637.gif - ma przed sobą wiele wiele km, i za psiaczki pies-ruchomy-obrazek-0112pies-ruchomy-obrazek-0112 - w ramiona mari23.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Onaa napisał:

Piękna Rodzinka mari23 serce-ruchomy-obrazek-0128.gif, masz wielkie serce :).

Wyszłam dzisiaj na spacer z psiakami a tutaj zong - śnieg, tak od pomyślałam że w zamojskim schronisku już pewnie całkiem biało.

A dzisiaj wielki dzień dla dwóch biednych staruszków. A czy ten drugi piesek Kubuś będzie miał swój wątek czy będzie tutaj ?

Trzymam mocno kciuki  za spokojną bezpieczną podróż - za Askę7 serce-ruchomy-obrazek-0637.gif - ma przed sobą wiele wiele km, i za psiaczki pies-ruchomy-obrazek-0112pies-ruchomy-obrazek-0112 - w ramiona mari23.

U mnie rano też śnieg prószył, ale leży tylko na trawie, drogi czarne i bezpieczne. Od rana  myślę o tej ogromnej trasie i Asi, mam nadzieje, że ma drugiego kierowcę/zmiennika.

I mam nadzieje, że staruszki niedługo naprawdę będą u mnie pies-ruchomy-obrazek-0112

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Sowa napisał:

W Krakowie pada śnieg! Pogoda się zepsuła akurat dziś w nocy.

 

Teraz pada śnieg, a wczoraj wieczór padał deszcz. Wiemy co to może oznaczać na drogach  :(  Oby nie na tych, którymi pojedzie Aska7.

Trzymam kciuki za dobrą jazdą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...