Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Nie mogło mnie tu zabraknąć...Zrobiłam zdjęcia z nadzieją, że może....

Agatko, mari23, macie wielkie serducho!!!milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0252

Robimy z Gabi79 bazarek, na pewno benificjentem będzie też Ten psiaczek.

No pewnie, że nie mogło Cię tu zabraknąć :D

Dzięki wielkie za wszelką pomoc! image.jpeg.1af7581c63cc37571579117eabdd915b.jpeg

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, agat21 napisał:
41 minut temu, mari23 napisał:

A ja czytam i ryczę....ile dobrych serc przybyło tu prawie natychmiast....a to dopiero początek wątku i historii ratowania Biedaka...

Mari, właśnie miałam napisać to samo! Jeszcze wątek na dobre nie założony, a tyle ludzi już tu jest i deklaruje pomoc! Nie mam słów podziękowań!! Przez łzy słabo widzę, więc wybacznie ewentulane literówki.

Jest szybka reakcja, bo wszyscy czekali na ten wątek. Kto raz zobaczył zdjęcia tego nieszczęśnika czołgającego się po śniegu raczej nie mógł o Biedaku zapomnieć. Bo jak zapomnieć ? 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A teraz ta gorsza informacja - pies jest w schronisku od..... 2008 r:(:( Wet ocenił go na 17 lat, nie wychodzi z budy:(. To chyba pies z najdłuższym schroniskowym  stażem; jeszcze nie wiem ile jest szorstkowłosa suczka, bo wydaje mi się, że też bardzo długo. Straszne to, tyle psiego życia w zamknięciu, bez człowieka, bez spacerów:( Ogromna psia tragedia:(

.

Link to comment
Share on other sites

13 lat??!! Nie potrafię sobie tego wyobrazić nawet :((

Wyciągnięcie tego psa to podarowanie mu chociaż odrobiny normalności na koniec życia.

Czy ktoś będzie tak dobry i zorganizuje bazarek transportowy? Bardzo proszę!

Tolu, czy jakieś transport w stronę mari się nie szykują?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

A teraz ta gorsza informacja - pies jest w schronisku od..... 2008 r:(:( Wet ocenił go na 17 lat, nie wychodzi z budy:(.

Dramat, psia tragedia   przeraony1.jpg.1204ee2a0631a01a50866e038156eb05.jpg

Dobrze, że wreszcie opuści to straszne miejsce. Może choć jakiś czas pożyje sobie jeszcze w godnych warunkach.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Tola napisał:

A teraz ta gorsza informacja - pies jest w schronisku od..... 2008 r:(:( Wet ocenił go na 17 lat, nie wychodzi z budy:(. To chyba pies z najdłuższym schroniskowym  stażem; jeszcze nie wiem ile jest szorstkowłosa suczka, bo wydaje mi się, że też bardzo długo. Straszne to, tyle psiego życia w zamknięciu, bez człowieka, bez spacerów:( Ogromna psia tragedia:(

.

przez łzy pisać nie p[otrafię

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...