Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Czyli tak jak podejrzewałam....:-(((((

To nie jest diagnoza, dopiero podejrzenie, może cukrzyca....bo dużo pił i schudł.... dopiero, jak będą wyniki dowiemy się, co dolega Misiowi i kiedy będzie mógł wyruszyć w podróż.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2021 o 19:22, mari23 napisał:

To nie jest diagnoza, dopiero podejrzenie, może cukrzyca....bo dużo pił i schudł.... dopiero, jak będą wyniki dowiemy się, co dolega Misiowi i kiedy będzie mógł wyruszyć w podróż.

Trzymaj sie zdrowo Misiu.

Link to comment
Share on other sites

Ech, Zagrodowy PP zna się chyba z aniołem stróżem Misia, a może sama jest tym aniołem... To ZPP pierwsza dostrzegla psiaka i chciała zabrać go na miejsce Feniksa, widać czasem serce widzi to czego oczy nie są w stanie jeszcze zobaczyć. Trzymaj się Misiaczku, już niedługo  będziesz żył godnie, miał dobrą opiekę, ciepłe posłanko, pełną miseczkę i człowieka który troszczy się i kocha.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, KrystynaS napisał:

Mari przyjdzie radosny dzień i dla Ciebie i dla Misiunia, zobaczysz. Jeszcze chwilę musicie poczekać. Jutro Tola może się dowie kiedy Misio będzie mógł wyjechać.

to już dzisiaj ten dzień, dzień wyjazdu...

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja już stos naleśników nasmażyłam...Muszę cos robić jak się stresuję....

O kiedy nie ma Fenisia....nie smażyłam naleśników....i chyba długo nie usmażę :( :(

1 minutę temu, rozi napisał:

Ja lubię kurz. Nie na podłodze, ale na przedmiotach lubię.

To jest taka warstwa ochronna ;)

U mnie przy tylu psiakach musiałabym chyba co dwie godziny stresować siebie i psiaki hałasem odkurzacza, którego sama nie znoszę. Wolę na mokro ścierać, dywanów oczywiście dawno się pozbyłam, małe chodniczki tylko.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, KrystynaS napisał:

Maarit odkurzacz nie zając nie ucieknie. Wszystko na świecie jest po coś, kurz na przykład jest po to żeby leżał a nie od razu na niego z odkurzaczem.

No tak. Gdyby nie był potrzebny to by go nie było 🤭 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2021 o 16:10, Tola napisał:

Najpierw po nowe życie wyszedł rudasek Kubuś

IMG_20210305_101409.jpg

IMG_20210305_101417.jpg

IMG_20210305_101420.jpg

IMG_20210305_101423.jpg

 

19 godzin temu, KrystynaS napisał:

Mari czy coś może wiadomo kiedy Misio będzie mógł przyjechać do Ciebie

Nie wiadomo, czekamy na informację, że Misia można zabrać..... on tak bardzo mi zapadł w serce przez to, jak za Kubusiem zaglądał....jakby chciał powiedzieć: a ja?

7 godzin temu, maarit napisał:

No tak. Gdyby nie był potrzebny to by go nie było 🤭 

Taki całkiem niepotrzebny to nie, czasem się przydaje, ale na pewno nie jest to ( wg nas;)) artykuł pierwszej potrzeby ;)

Link to comment
Share on other sites

Okazuje się, że Makary jest spośród tej zabranej dwunastki w najgorszym stanie.

Aska7, jako osoba, która zabrała Uszko, na którym zależało mari23 podzieliła się z drugim leżącym na sercu mari23 psiakiem Bonusem zebranymi w gotówce funduszami. Kasa będąca na koncie fundacji ZEA miała zostać przekazana w najbardziej potrzebujące łapki. Okazuje się, że są to łapki Makarego. Na jego wątku zaproponowałam, żeby dostał ją w całości, Aska7 się zgodziła, kilka osób poparło. Myślę, że tak trzeba zrobić. Jego stan jest porównywalny ze stanem Feniksa:(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...