Jump to content
Dogomania

BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')


agat21

Recommended Posts

2 godziny temu, mari23 napisał:

Martwi mnie jego spory brzuch przy jednocześnie sterczących kościach, szybko się męczy, czasem kaszle ( choć nie tyle, co Kubuś).

Mari23,robaczyca porobiła spustoszenia w przewodzie pokarmowym i może - nie tylko.Zrobiłabym badanie kału na dzień dzisiejszy,może jedne robale go opusciły,a inne miewają się nieźle...Nie ma odrobaczaczy "na wszystko",warto sprawdzić.

p.s czekam na wieści o Forthyronie,jak wspomniałam - moge wysłać lek,mogę pieniądze - jak wolisz.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, limonka80 napisał:

To zdjęcie uśmiechniętego Fenixa, tak samo jak Borysa .... komentarz zbędny :-)) 

On jest nie tylko uśmiechnięty, Fanio jest radosny  :)  On cieszy się całym sobą, już i oczka są wesołe :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, maarit napisał:

Przepraszam wszystkie osoby, które logują się na komputerze. Te zdjęcia są pewnie na pół strony. Jak wrzucam ,,na gorąco" to nie siadam na laptopie tylko wrzucam na telefonie. Kiedyś za duże foty banowali ;)

A jak to się robi ?

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Aska7 napisał:

A jak to się robi ?

Na komputerze zmniejszam w darmowym programie. Mają wtedy mniejszą rozdzielczość i szybciej się otwierają. A że poręczniej mi się wrzuca w telefonie to są sporych rozmiarów. 

Edit. Znalazłam aplikację na telefon. Zobaczymy jak się sprawdzi :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, maarit napisał:

Na komputerze zmniejszam w darmowym programie. Mają wtedy mniejszą rozdzielczość i szybciej się otwierają. A że poręczniej mi się wrzuca w telefonie to są sporych rozmiarów. 

Zainstaluj sobie Lit Photo na telefon.Wybierasz zdjęcia z galerii do zmniejszenia i masz gotowe do wstawienia.Program darmowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...