Jump to content
Dogomania

KONIEC - ROZLICZAMY! Więcej stylu w większych rozmiarach- bazarek ciuszkami damskimi od rozm. 42. Dużo nowych z metkami.


Ewa Marta

Recommended Posts

Doszły właśnie kolejne wpłaty za serduszka-cegiełki:)

Bardzo dziękujemy AniGucio za wpłatę 20 zł:)

Bardzo dziękujemy wpłacie Onaa za wpłatę 40 zł!! Czy ja coś pomyliłam, czy kupowałaś 1 cegiełkę i nic więcej? jeśli tak, to kupiłaś wieeelką cegłę:) Bardzo dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Doszły właśnie kolejne wpłaty za serduszka-cegiełki:)

Bardzo dziękujemy AniGucio za wpłatę 20 zł:)

Bardzo dziękujemy wpłacie Onaa za wpłatę 40 zł!! Czy ja coś pomyliłam, czy kupowałaś 1 cegiełkę i nic więcej? jeśli tak, to kupiłaś wieeelką cegłę:) Bardzo dziękujemy!

Byłam trochę zamyślona i nie zauważyłam że 1 cegiełka - serduszko jest za 1zł i poprosiłam 1 cegiełkę i dziwnie wyszło że kupiłam cegiełkę za 1zł :) ale wpłata 40zł jest jak najbardziej za cegiełkę :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, zebrazebra napisał:

Spóźniłam się, kurczę, ale jeśli to możliwe, to jeszcze poproszę o dołożenie, nikt nie licytował...

nr 76

nr 81

nr 96

Jasne, dopiero robię zestawienie, zapisuję i dziękuję:)

14 minut temu, Onaa napisał:

Byłam trochę zamyślona i nie zauważyłam że 1 cegiełka - serduszko jest za 1zł i poprosiłam 1 cegiełkę i dziwnie wyszło że kupiłam cegiełkę za 1zł :) ale wpłata 40zł jest jak najbardziej za cegiełkę :).

Pięknie Ci dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to KONIEC - ROZLICZAMY! Więcej stylu w większych rozmiarach- bazarek ciuszkami damskimi od rozm. 42. Dużo nowych z metkami.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...