Jump to content
Dogomania

KONIEC - ROZLICZAMY! Więcej stylu w większych rozmiarach- bazarek ciuszkami damskimi od rozm. 42. Dużo nowych z metkami.

Recommended Posts

• Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skorzystam z chwili przerwy i podrzucę.

milego dnia :)

Moi Kochani, tak bardzo dziękuję za podrzucanie. Elunia to w ogóle cały bazarek dźwiga. Ja niestety mam pracowe urwanie głowy, a po pracy staram się jak najwięcej czasu poświęcić chorej Barsiczce. Dzi

Posted Images

Colazione png 1 » PNG Image

8 godzin temu, Nadziejka napisał:
                       Z nadzieja z wiara w lepsze wszystkim istotom
Zapraszamy
Cegielenka poslalam bedzie w poniedzialek na koncie

Bardzo dziękujemy:) U mnie na koncie ksiegują wpłaty po 12:)

Mam pytanie do nru 105 - kurtka siatka, czy ten materiał jest taki lejący że jak jest ubrany to zwisa  czy taki nieco sztywniejszy że trzyma formę? Czy byłaby możliwość zrobienia zdjęcia na modelce lub wieszaku? A spodenki szare zbyt krótkie.

:(

2 godziny temu, Radek napisał:

Niedzielne dzień dobry. 

51 minut temu, kikou napisał:

Mam pytanie do nru 105 - kurtka siatka, czy ten materiał jest taki lejący że jak jest ubrany to zwisa  czy taki nieco sztywniejszy że trzyma formę? Czy byłaby możliwość zrobienia zdjęcia na modelce lub wieszaku? A spodenki szare zbyt krótkie.

Dzień dobry :)
Ewunia jak tu zajrzy do odpowie.

Zapraszamy!

1 godzinę temu, kikou napisał:

Kurtka jest miękka ale trzyma formę, zdjecie na szczupłej modelce. W tym wypadku kurtka na modelke jest za duza.
o jakie spodnie chodzi, poprosimy o numer ? Czy rezygnujesz z licytacji?

158015052_210286314176354_3404612457575119036_n.jpg

157849880_422034035748923_8922536457044478110_n.jpg

Bardzo dziękuję.

Niezwykle ciekawa rzecz, musi fajnie wyglądać w lecie ubrana na top. Ale jednak mimo "linii grubej i wyraźnej" i na mnie bedzie zbyt duża. 

Szare spodnie to te na foto, troszkę się martwię czy się nie pogniewacie gdybym z nich jednak zrezygnowała. Bo w długości takiej 7/8 przy szerokiej nogawce wygladam bardzo  niekorzystnie. Myślałam ze te  spodenki są dłuższe

095.jpg.91b3b4fb33d8c68aa853db6c82d656fc.jpg

41 minut temu, kikou napisał:

Bardzo dziękuję.

Niezwykle ciekawa rzecz, musi fajnie wyglądać w lecie ubrana na top. Ale jednak mimo "linii grubej i wyraźnej" i na mnie bedzie zbyt duża. 

Szare spodnie to te na foto, troszkę się martwię czy się nie pogniewacie gdybym z nich jednak zrezygnowała. Bo w długości takiej 7/8 przy szerokiej nogawce wygladam bardzo  niekorzystnie. Myślałam ze te  spodenki są dłuższe

095.jpg.91b3b4fb33d8c68aa853db6c82d656fc.jpg

Oczywiście, że się nie pogniewamy. Juz kasuje licytację pozycji 95 :)

• Like 1
  • Ewa Marta changed the title to KONIEC - ROZLICZAMY! Więcej stylu w większych rozmiarach- bazarek ciuszkami damskimi od rozm. 42. Dużo nowych z metkami.