Jump to content
Dogomania

KONIEC - ROZLICZAMY! Więcej stylu w większych rozmiarach- bazarek ciuszkami damskimi od rozm. 42. Dużo nowych z metkami.


Ewa Marta

Recommended Posts

To niesamowite, ale poza jedną osobą wszyscy się odezwali, podali namiary do wysyłki i dzięki temu mogłam spokojnie wszystko popakować i z kilkunastoma paczkami podjechałam do paczkomatu:) Wysyłka to już mały pikuś, kilka kliknięć i paczka w drodze:)  Kochani, wszystkim, którzy podali mi namiary do wysyłki puściłam już paczki. Nigdy nie zdarzyło się, żeby mi ktoś nie zapłacił, dlatego dalej będę stosować zasadę zaufania do Ludzi i wysyłania przaesyłek tak szybko, jak to jest możliwe:) Dziękuję Wam, że tak szybko do mnie napisaliście:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani! Doszły już wpłaty od: b-b, agat21, Koji, zebrazebra, kikou, Nesiowatej, mari23, Dulskiej, Koki-99, Malgoski i koleżanki spoza dogo, dla której licytowałam rzeczy:) Są też nadpłaty! Bardzo dziękujemy i proszę o cierpliwość, wszystko opiszę na spokojnie. Teraz praca mnie goni:)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Kochani! Doszły już wpłaty od: b-b, agat21, Koji, zebrazebra, kikou, Nesiowatej, mari23, Dulskiej, Koki-99, Malgoski i koleżanki spoza dogo, dla której licytowałam rzeczy:) Są też nadpłaty! Bardzo dziękujemy i proszę o cierpliwość, wszystko opiszę na spokojnie. Teraz praca mnie goni:)

 

 

 

36 minut temu, Nesiowata napisał:

Odebrane!

Super bardzo dziękujemy! :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Szkoda, A może noś  na grubszy sweter?

Też o tym myślałam, ale i tak będzie mało ;) Pomyślę co z nią zrobić. Za piękna jest żeby wisieć i czekać. Może wróci kiedyś na mój bazarek. Pozdrawiam :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...