Jump to content
Dogomania

KONIEC - ROZLICZAMY! Więcej stylu w większych rozmiarach- bazarek ciuszkami damskimi od rozm. 42. Dużo nowych z metkami.


Ewa Marta

Recommended Posts

Mam pytanie do nru 105 - kurtka siatka, czy ten materiał jest taki lejący że jak jest ubrany to zwisa  czy taki nieco sztywniejszy że trzyma formę? Czy byłaby możliwość zrobienia zdjęcia na modelce lub wieszaku? A spodenki szare zbyt krótkie.

:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Radek napisał:

Niedzielne dzień dobry. 

 

51 minut temu, kikou napisał:

Mam pytanie do nru 105 - kurtka siatka, czy ten materiał jest taki lejący że jak jest ubrany to zwisa  czy taki nieco sztywniejszy że trzyma formę? Czy byłaby możliwość zrobienia zdjęcia na modelce lub wieszaku? A spodenki szare zbyt krótkie.

:(

Dzień dobry :)
Ewunia jak tu zajrzy do odpowie.

Zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Mam pytanie do nru 105 - kurtka siatka, czy ten materiał jest taki lejący że jak jest ubrany to zwisa  czy taki nieco sztywniejszy że trzyma formę? Czy byłaby możliwość zrobienia zdjęcia na modelce lub wieszaku? A spodenki szare zbyt krótkie.

:(

Kurtka jest miękka ale trzyma formę, zdjecie na szczupłej modelce. W tym wypadku kurtka na modelke jest za duza.
o jakie spodnie chodzi, poprosimy o numer ? Czy rezygnujesz z licytacji?

 

158015052_210286314176354_3404612457575119036_n.jpg

157849880_422034035748923_8922536457044478110_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję.

Niezwykle ciekawa rzecz, musi fajnie wyglądać w lecie ubrana na top. Ale jednak mimo "linii grubej i wyraźnej" i na mnie bedzie zbyt duża. 

Szare spodnie to te na foto, troszkę się martwię czy się nie pogniewacie gdybym z nich jednak zrezygnowała. Bo w długości takiej 7/8 przy szerokiej nogawce wygladam bardzo  niekorzystnie. Myślałam ze te  spodenki są dłuższe

095.jpg.91b3b4fb33d8c68aa853db6c82d656fc.jpg

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, kikou napisał:

Bardzo dziękuję.

Niezwykle ciekawa rzecz, musi fajnie wyglądać w lecie ubrana na top. Ale jednak mimo "linii grubej i wyraźnej" i na mnie bedzie zbyt duża. 

Szare spodnie to te na foto, troszkę się martwię czy się nie pogniewacie gdybym z nich jednak zrezygnowała. Bo w długości takiej 7/8 przy szerokiej nogawce wygladam bardzo  niekorzystnie. Myślałam ze te  spodenki są dłuższe

095.jpg.91b3b4fb33d8c68aa853db6c82d656fc.jpg

Oczywiście, że się nie pogniewamy. Juz kasuje licytację pozycji 95 :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...