Jump to content
Dogomania

DZIŚ KONIEC !! DODAŁAM !! Różności do domu ! III edycja, dla bezimiennej suni. Do 26.02. g.22


Poker

Recommended Posts

10 minut temu, Poker napisał:

Bo jest biurkowy , a nie biurowy :)

Kurtka na wacie  :)(  Nie zauważyłam tej różnicy.  Ja ostatnio w ogóle coś słabo widzę  :(   Wczoraj miałam termin odbioru jakichś specjalnych soczewek i kompletnie o tym zapomniałam. Mam nowy termin jutro. Może nie zapomnę. Oby.

Link to comment
Share on other sites

Zaraz jadę z naszą Loczusią na operację. Ma kilka guzków na listwie mlecznej i ząbki do czyszczenia. 3 lata temu miałą usuwane guzki i są nowe. Mam nadzieję, że nic złego.

Denerwuję się . Kocham ją bardzo. A ona żyć beze mnie nie potrafi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

No i było niewesoło. Loczka miała poważne problemy z serduszkiem i z oddychaniem  już po "Jasiu". A dostała dawkę

na 2 x niższą wagę niż ma.

Zdecydowaliśmy z doktorem,  że  zajmie się tylko zębami, bo one sprawiają jej ból. Wyczyścił i kilka usunął. Bardzo źle się wybudzała.

Znam doktora i widziałam po jego zachowaniu, że miał pietra chociaż udawał przede mną , że nie jest źle.

Jeżeli zdecyduję się na usuwanie guzków, to po konsultacji kardiologicznej i zbadaniu hormonów tarczycy.

Bardzo się bałam o Loczusię, że umrze na stole.

Teraz zrobiła siusiu i nawet weszła po schodach. Moja kochana babulka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Poker changed the title to DZIŚ KONIEC !! DODAŁAM !! Różności do domu ! III edycja, dla bezimiennej suni. Do 26.02. g.22

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...