Jump to content
Dogomania

"ZABIERAJCIE JĄ NATYCHMIAST"! Prawie 3 lata na łańcuchu i rodzenie co cieczkę - Łatka w typie parson terriera otrzymała morze dobroci i po tygodniu w DT u Magdy POMASZEROWAŁA DO DS :)


Tyśka)

Recommended Posts

Pani Magda przywiozła mi dziś całą siatę rzeczy, które zostały jej po Łatce. Jeszcze nie przejrzałam tego, bo podwiozła mi pod pracę, więc wrzuciłam do bagażnika, ale na pewno są podkłady, miseczki, kołderki itp. Co mam z tym zrobić?

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, agat21 napisał:

Pani Magda przywiozła mi dziś całą siatę rzeczy, które zostały jej po Łatce. Jeszcze nie przejrzałam tego, bo podwiozła mi pod pracę, więc wrzuciłam do bagażnika, ale na pewno są podkłady, miseczki, kołderki itp. Co mam z tym zrobić?

Magda miała zostawić dla ewentualnego przyszłego tymczasa. Może jednak nie planuje kolejnego psiaka w domu. 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, agat21 napisał:

Pani Magda przywiozła mi dziś całą siatę rzeczy, które zostały jej po Łatce. Jeszcze nie przejrzałam tego, bo podwiozła mi pod pracę, więc wrzuciłam do bagażnika, ale na pewno są podkłady, miseczki, kołderki itp. Co mam z tym zrobić?

A może dla Mari?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Króciutko, bo ja za dużo czasem się rozwodzę, zupełnie niepotrzebnie.
Niedługo miną 3 miesiące wspólnej przygody. Warsztaty z trenerem, cotygodniowe spacery socjalizacyjne z psami, szkoleniowiec na łączach, ćwiczenia relaksacyjne w domu, dluuugie spacery, trening posłuszeństwa codzienny i... bywa coraz więcej pięknych chwil, kiedy widać, że żmudna praca daje owoce, coś dociera to szalonego łebka zwanego pieszczotliwie Furią ;) Łatka ma naprawdę wspaniałą Panią i wiem, że lepszego domu bym jej nie znalazła, to był najlepszy wybór z wszystkich. To wymagający pies, słodycz pikantna i niełatwa, ale... ma naprawdę wspaniałe życie i nie mogę się doczekać kiedy Obie bohaterki tej wspólnej przygody poznam. :) 

IMG-20210505-WA0000.thumb.jpg.975b3913b751f2347ec9c4c58d9aebbe.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Świetne wieści. Pewnie Tysiu bardzo Ci ulżyło na serduchu.

Dopiero teraz zobaczyłam ,że Łatka jest podobna do Wiwy z Ukrainy.  Łatka chyba utkwiła mi w podświadomości i dlatego moje serce zabiło mocniej na widok Wiwy 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2021 o 11:44, Sowa napisał:

Dopięta w domu krótka treningowa smycz też jest dobra, można spokojnie zablokować niedopuszczalne zachowanie psa.

Sowo <3 To najlepiej działa na małą furię. Dziękuję :) Pani Łatki jest rewelacyjna, cieszę się że tam trafiła suczka i ma wsparcie doświadczonych osób.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Świetne wieści. Pewnie Tysiu bardzo Ci ulżyło na serduchu.

Dopiero teraz zobaczyła ,że łatka jest podobna do Wiwy z Ukrainy.  Łatka chyba utkwiła mi w podświadomości i dlatego moje serce zabiło mocniej na widok Wiwy 🙂

Bardzo! Adopcje Amika i Łatki kosztowały mnie sporo nerwów i stresu. Trafili we wspaniałe ręce, ale oboje to gałgany i nielada wyzwanie, a wieści z domów to jak wieści z pól bitwy (i plaster miodu, że TACY Ludzie istnieją) ;). Aż na razie nie porywam się do brania kolejnego bezdomniaka pod swoją opiekę, muszę odsapnąć psychicznie.

Oby Wiwa nie miała tylko charakteru Łatki - bo ma bardzo adopcyjną urodę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Z pozdrowieniami dla Cioć z Warszawy i wszystkich zaangażowanych w uratowanie Łatki.
 

Wakacje? Nie! Treningowe kolonie dla właścicieli psów, tydzień ogromnej dawki wiedzy ;)

IMG-20210606-WA0007.jpg.2b0bf901c9b168d31027b9e5961283fd.jpg

IMG-20210606-WA0002.jpg.646b4669e40d644e0a093f51a703a339.jpg

Najlepsi kumple kombinują ;)
IMG-20210606-WA0000.jpg.35c95037c4655e44dc7710cb31ed8cb9.jpg

"Polowanie" na sarnę

IMG-20210606-WA0008.jpg.7c3e316a89e50039f4c9228e2e54a288.jpg

Ulubione zajęcie poza psoceniem - wygrzewanie się na tarasie :)

IMG-20210606-WA0004.thumb.jpg.183fa653228e4b1ecd2a48a3120e8e20.jpg

Albo...
IMG-20210606-WA0003.jpg.9c17d9f13a638386ac56391c9ef72573.jpg


Łatka stale wymaga pracy, ciągłej kontroli i pomocy w opanowaniu emocji - jest coraz lepiej i postępy są widoczne, ale dla mnie to aż nieprawdopodobne jak można zaangażować się w pracę i chęć pomocy dotarcia do tego szalonego łebka ;) Brawa dla Pani Łatki ogromne! Suczka trafiła 6stkę w Totka!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

U Łatki coraz lepiej 🙂 Jakiś czas temu była na koloniach, dzięki którym nauczyła się komunikowania z psami. Już nie rzuca się profilaktycznie na psy na spacerach, nie atakuje po tym jak sama podejdzie. Czuje się pewniejsza, bezpieczniejsza. Nadal mają nad czym pracować, ale Łatka robi postępy. No i to ogromna pieszczoszka 🙂 Wygrała los na loterii.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...