Jump to content
Dogomania

"ZABIERAJCIE JĄ NATYCHMIAST"! Prawie 3 lata na łańcuchu i rodzenie co cieczkę - Łatka w typie parson terriera otrzymała morze dobroci i po tygodniu w DT u Magdy POMASZEROWAŁA DO DS :)


Tyśka)

Recommended Posts

Jakby to powiedzieć... dwa domki są idealne dla Łatki, jednemu odmówić muszę, ale dwa... Rodziny cudowne, ciepłe i gotowe na przyjęcie radosnego, żywiołowego psiaczka. Żadna z rodzin nie przeraziła się kłapaniem i warczeniem Łatki na mijane psy. 

Trudna decyzja nas czeka. Magda nie zazdrości :D ale! Jednocześnie mocno wspiera, jestem Jej wdzięczna za podpowiedzi i dzielenie się swoimi przemyśleniami nt. Rodzin i potrzeb Łatki. Dziękuję :)

A może macie jakiegoś psiaczka w Warszawie, który by pasował zamiast Łatki? Nieduży (do 10kg), łagodny, radosny, w sam raz dla aktywnej rodziny? Najlepiej w typie terriera. Musi być nauczony chodzenia na smyczy, bo oba domki są w Warszawie. 

Ten domek, który nie pasuje do Łatki ma już psiaka u siebie, ale dość spokojnego. Tam widzę spolegliwą, niedużą, przylepioną do nogi właściciela suczkę. Jeśli macie taką to proszę podeślijcie również. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2021 o 21:01, rozi napisał:

Tysiu, Ty się nie rozciągaj na tematy, tylko skup się teraz na wydaniu Łatki, reszta potem.

Co to znaczy, że piesek musi być nauczony chodzenia na smyczy. Jeśli ktoś chce pieska w typie teriera, to taki piesek moment się nauczy.

Skupiam się na tym - ale może warto Rodzinom, którym odmówię Łatki zaproponować innego pieska. ;)

Na razie nie wiem do końca, której rodzinie wydać suczkę, mam straszny dylemat - jutro mam rozmawiać z Martą (dzisiaj już nie może).  Obie Rodziny oczytane, chętne do pracy pod okiem trenera. Obie Rodziny mają możliwość stopniowego odwrażliwiania na zostawanie w samotności (Pani - jeszcze jest na rencie przez jakiś czas, młode Państwo pracują zdalnie z domu, nie tylko przez czas pandemii).

Link to comment
Share on other sites

Łatka już na walizkach. Dostalam skan umowy e-mailem, Pani już pojechała do zoologicznego po rzeczy dla Łatki:)) Czekała na własnego psa od baaardzo dawna. Okazało się, że czeka na Łatkę, zaiskrzylo od razu. Popłakała mi się ze szczęścia przez telefon, mocno dziękowała za suczkę i prosiła o kciuki za nie obie :) 

Ciocie Warszawskie, bardzo dziękuję za szybką akcję pomocową ♡ Możecie umawiać się z Magdą na odebranie rzeczy.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to "ZABIERAJCIE JĄ NATYCHMIAST"! Prawie 3 lata na łańcuchu i rodzenie co cieczkę - Łatka w typie parson terriera otrzymała morze dobroci po tygodniu w DT u Magdy POMASZEROWAŁA DO DS :)
8 minut temu, Tyśka) napisał:

Łatka już na walizkach. Dostalam skan umowy e-mailem, Pani już pojechała do zoologicznego po rzeczy dla Łatki:)) Czekała na własnego psa od baaardzo dawna. Okazało się, że czeka na Łatkę, zaiskrzylo od razu. Popłakała mi się ze szczęścia przez telefon, mocno dziękowała za suczkę i prosiła o kciuki za nie obie :) 

Ciocie Warszawskie, bardzo dziękuję za szybką akcję pomocową ♡ Możecie umawiać się z Magdą na odebranie rzeczy.

trzymam mocno kciuki za Łatkę i powodzenie w nowym domu.
Nie zapomnijcie o zaczipowaniu Łatki.:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to "ZABIERAJCIE JĄ NATYCHMIAST"! Prawie 3 lata na łańcuchu i rodzenie co cieczkę - Łatka w typie parson terriera otrzymała morze dobroci i po tygodniu w DT u Magdy POMASZEROWAŁA DO DS :)

Ja też nie mam nic do odbierania :) Czekam na zdjęcia z nowego domu Łatki. Strasznie się cieszę, że suczynka zaraz trafi już do donu docelowego, a p.Magda znowu pomogła i nie zraziła się pierwszymi problemami z sunią. Jak otworzą knajpki chyba zaproszę ją na dużą kawę ze wspaniałym ciachem albo na duże ciacho ze wspaniałą kawą :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...