Jump to content
Dogomania

"ZABIERAJCIE JĄ NATYCHMIAST"! 3 lata na łańcuchu i rodzenie co cieczkę - Łatka w typie parson terriera otrzymała morze dobroci i jest już w DT u Magdy ♡

Recommended Posts

Przed chwilą, Isiak napisał:

Fiu fiu!!! Ale tempo :) Ale wiadomo, ładnemu zawsze łatwiej :)

Dlatego zastanawiam się czy stopować adopcję, żeby ludzie adoptowali Łatkę dopiero po kastracji (czyli najszybciej za jakieś 2 miesiące) czy... ewentualnie podpisać z DS najpierw umowę o DT, a po dopełnieniu formalności (kastracja) - przepisać umowę na DS. Bo trochę szkoda, aby Łatka przyzwyczajała się tyle czasu do aktualnej opiekunki. 

Jeszcze mam czas, aby podjąć decyzję. Na razie domy sprawdzam :)

• Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wieści od Pana Łukasza: "Grzeczna. Czasem warczy na psy moje, ale to ze strachu. One ją olewają. Kocice moje też przechodzą obojętnie. A ona jest raczej neutralna do kotów. Jest ciekawa, ale nie

Łatka w DT u pani Magdy, Ewunia powiedziała ,że Łatka jest uroczą sunią, wcale nie jest zestresowana, lgnie do Wszystkich.  

Na taki hotelik trzeba mieć pieniądze, bo to koszty rzędu 50zl/doba. Tam gdzie była Mimi to koszt wynosil 25zł/doba, oczywiście do tego karma :(   Ale! Pani Magda, która opiekowała się Amber

Posted Images

53 minuty temu, Poker napisał:

Kciuki za spacer. Jakby się trafił bardzo dobry i świadomy DS, to szkoda blokować sunię w DT.

A swoją drogą , to ten DT jest rewelacyjny.

I chyba "szybkobieżny" :)))