Jump to content
Dogomania

"ZABIERAJCIE JĄ NATYCHMIAST"! Prawie 3 lata na łańcuchu i rodzenie co cieczkę - Łatka w typie parson terriera otrzymała morze dobroci i po tygodniu w DT u Magdy POMASZEROWAŁA DO DS :)


Tyśka)

Recommended Posts

27 minut temu, Tyśka) napisał:

Pan Łukasz udostępnil tez Łatkę na swoim profilu :)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1155842668177987&id=590065598089033

 

Aaa, Łatka spała w oddzielnym pokoju. Nie płakała ani nie niszczyła, wstała dopiero o 9 :).

Będzie dobrze, tylko musi mieć stabilne warunki do nauki i życia :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To prawda, to super wesoła, calusna, przytulanka. Zero stresu, ciekawość ludzi i wszystkiego dookoła. Porządnie wyspacerowana i wybiegana nie powinna sprawiać kłopotów.  Powitała nas rozmerdanym ogonkiem, żadnego szczekania. Niesamowite, że przy tylu zmianach w ostatnich dniach jest taka pogodna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jestem wzruszona <3

Łatka to naprawdę rewelacyjna sunia, moje serce już skradła i żałuję, że na razie jestem w fazie intensywnego remontowania domu. Mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuje i nie będzie sprawiać większych problemów Magdzie.
Dziękuję Wam wszystkim, że suczka jest już bezpieczna :) Zaciskam kciuki za sunię i Magdę.

Swoją drogą, jak ona musiała cierpieć na łańcuchu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dojechałam do domu i też parę słów dorzucę. Suńcia wycałowała mnie na przywitanie niesamowicie ! :)) Jest bardzo serdeczna i radosna :) Ogonek mało się nie urwie! I zabaweczką od razu się zainteresowała i zaczęła bawić. Kochane suczydełko. Mam nadzieję, że nie sprawi kłopotu pani Magdzie i szybko odnajdzie się w nowym miejscu.

Bardzo dziękuję też Marcie Mta82 za wszystkie gryzaki, zabawki, za miseczki dla suni, za podkłady. Naprawdę sporo przygotowała prezentów dla suni. Dzięki Martuniu! ❤ 

Ewa, miło było Cię znowu spotkać :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to "ZABIERAJCIE JĄ NATYCHMIAST"! 3 lata na łańcuchu i rodzenie co cieczkę - Łatka w typie parson terriera uratowana dzięki Dobrym Duszom, w DT u Magdy ♡
17 minut temu, Ewa Marta napisał:

Tyska, zerknęłam na pierwszą stronę i proszę o korektę. Pożyczam tylko naszą klatkę i linkę 5m. Reszta to prezenty. Ellig też daje wszystko na zawsze:)

Dziękuję, spisywałam to na szybko jutro rano. Nie nadążam za Waszą dobrocią :) jutro zaktualizuję i poprawię. Dziękuję za doprecyzowanie i prezenty.

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to "ZABIERAJCIE JĄ NATYCHMIAST"! 3 lata na łańcuchu i rodzenie co cieczkę - Łatka w typie parson terriera otrzymała morze dobroci i jest już w DT u Magdy ♡

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...